Soma Karaelmas Gazetesi

Soma MHP Teşekkür Etti

Soma MHP Teşekkür Etti
2.954 views
30 Aralık 2014 - 9:12

MHP Soma İlçe Başkanı Vedat Erdem, “Milliyetçi Hareket Partisi Soma İlçe Teşkilatı olarak 11. Olağan kongremizi büyük bir katılımla buruk bir mutluluk içerisinde heyecanla acının hemhal olduğu bir organize de tertip etmenin gururu içerisindeyiz. Hayırlısıyla güzel bir şekilde atlatmış olduğumuz kongremizin öncelikle Soma’ya, Manisa’ya ve tüm Ülkemize hayırlar getirmesini Cenabı Allahtan niyaz ederim” dedi.

MHP Soma İlçe Başkanı Vedat Erdem, “Katılımları ile bizleri onurlandıran, Genel Merkez Yöneticilerimize, Milletvekillerimize, Siyasi Parti temsilcilerine, Sivil toplum kuruluşu temsilcilerine, muhtarlarımıza ve tabi birbirinden kıymetli Somalı hemşerilerimize, teşkilatımızın temel taşı büyüklerime, hanımefendilere ve geleceğimizin teminatı gençlerimize şükranlarımı sunarım. Siyasi, sosyal, ırki ve inanç yönünden ayrım gözetmeksizin TÜRK Milletinin birleştirici unsuru olduğumuzu gösterebilmek adına tüm halkımızı, kurum ve kuruluşları davet ettiğimiz kongremize birçok farklı alandan temsilcinin katılmış olması gücümüze güç katmıştır. Şahsım ve yönetimim adına Soma’ nın birleştirici ve şehrimizi geleceğe götürecek yegane gücü olduğumuzu Halkımızın da desteği ile ilerleyen günlerde çok net bir şekilde hepimiz göreceğiz.   Mhp Soma olarak şehrimizde ayrımın önüne geçen birlikten bütünlükten yana olduğumuzu açık net bir dille ifade ettiğimize inanıyorum. Yaşadığımız elim facia ve teşkilat olarak yaptığımız çalışmaların görülmesi sonrasında başta Genel Başkanımız Sayın Devlet BAHÇELİ Bey olmak üzere, tüm Genel Merkez yönetimimiz, İl teşkilatımız ilçemizin ve teşkilatımızın sonuna kadar arkasında olduğunu açık açık ifade etmişlerdir. Kendilerine teşekkürlerimizi arz ederken yine kendilerinden aldığımız güç ile durmadan dinlenmeden SOMA için TÜRK DEVLETİ ve TÜRK MİLLETİ için çalışacağız.

Satanlara, çalanlara, bölenlere, adaleti ayaklar altına alıp Milleti heder edenlere inat, Milletimizin yanında ve yakınında olacağız, milletimiz destek verirse en ön safta milletimiz uğruna ölüme dahi giden olacağımızı tüm halkımıza ilan ediyorum” dedi.

 

 

 

 

 

 

YASAL UYARI
Karaelmas Gazetesinin WEB sitesinde sunduğu görüntüler sadece inceleme ve taslak amaçlıdır. 
“KG” logolu görsellerin herhangi bir şekilde kullanılması yasal değildir ve kullanım aşamasında tarafınıza lisanslanması için Karaelmas Gazetesi’ne başvurmanız gerekmektedir. Aksi takdirde ceza uygulanır ve 5846 sayılı yasa uyarınca kanuni işlem yapılır.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin

    Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

    error: Content is protected !!