Soma Karaelmas Gazetesi

resim yükle

Soma Körfez Dershanesi’nden Büyük Başarı

Soma Körfez Dershanesi’nden Büyük Başarı
3.161 views
21 Nisan 2014 - 6:57

20 Mart 2014 tarihinde yapılan Yükseköğretime Geçiş Sınavında (YGS) 12. Sınıflarda ilk 6 sırayı Soma Körfez Dershanesi öğrencileri doldurdu.
2014-2015 eğitim- öğretim döneminde yeni binalarında hizmet vermeye hazırlanan Soma Körfez Dershanesi Yönetim Kurulu, YGS’de başarı gösteren Soma Körfez Dershanesi öğrencilerinden Üsame Yıldız, İsmail Yoldaş, Mehmet Reşat İnal, Serhat Ötken, Selman Acar ve Alper Seçkin’i başarılarından dolayı tebrik ederek, onlarla gurur duyduklarını ifade ettiler.
Uzman kadrosuyla hademesinden -öğretmenine kadar her şeyin başarıda bir payı olduğunu vurgulayan Körfez Dershanesi Yönetim Kurulu, yakında yeni binamıza yerleşerek başarılarımızı kat ve kat artıracağız.Başarının tesadüf olmadığının en büyük kanıtı olan dershanemiz öğrencileri, Soma’da sınava giren 12. Sınıf öğrencileri arasında ilk 6’yı oluşturdu.
Başarının devam etmesi için öğrencilerimize gelişen teknolojik imkanlar ve profesyonel kadromuzla desteklemeye devam edeceğiz. Daha iyi bir hizmet vermek ve öğrencilerimizin konforu için yeni binamızda inşallah hizmete başlayacağız. Yönetim Kurulu olarak dereceye giren tüm öğrencilerimizi kutlar, LYS de başarılar dileriz”dedi.
Erken Kayıt Fırsatlarını Kaçırmayın!
Dershanemize erken kayıt olan öğrencilerimize ücretsiz Mayıs kursu, mezun öğrencilerimize ücretsiz matematik ve geometri kursu imkanı sunuyoruz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

YASAL UYARI
Karaelmas Gazetesinin WEB sitesinde sunduğu görüntüler sadece inceleme ve taslak amaçlıdır.
“KG” logolu görsellerin herhangi bir şekilde kullanılması yasal değildir ve kullanım aşamasında tarafınıza lisanslanması için Karaelmas Gazetesi’ne başvurmanız gerekmektedir. Aksi takdirde ceza uygulanır ve 5846 sayılı yasa uyarınca kanuni işlem yapılır.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

error: Content is protected !!