Soma Karaelmas Gazetesi

Soma Huzurevine Kaymakam Bonkör Davrandı

Soma Huzurevine Kaymakam Bonkör Davrandı
1.563 views
26 Aralık 2013 - 8:17

Soma Huzurevinde 11 odanın ilave edilmesi ile birlikte oda sayısı 70’e çıkarılıyor. Soma Sağlık Sosyal Eğitim Vakfı’nın katkıları ile huzurevindeki yoğunluğu azaltmak ve gelen ihtiyaca cevap verebilmek için çatı katına 12 ek odanın yapılmasına devam ediliyor. Çatının değerlendirilmesi amacı ile yapımına başlanan ek odaların kısa sürede tamamlanması için çalışmalar hızla devam ediyor.
Ödenek sıkıntısı yaşanması nedeni ile SOSEV Başkanı Mustafa Bayraktar Kaymakam Bahattin Atçı’yı ziyaret ederek istekte bulundu. Odaların tamamlanması için 120 binin üzerinde bir paraya ihtiyaçları olduğunu dile getiren Bayraktar ‘ Sizlerden de bir katkı bekliyoruz. Sizin gözlerinizde gördüğüm rakam çok güzel. Bizler içinde uygundur’ dedi.
Kaymakam Bahattin Atçı ise, ‘Soma’da bu güzel işleri devam ettirmemiz lazım. Onun için Vakfımıza ihtiyacımız var. Güzel işlere biz her zaman destek olmamız lazım. Vakfımız çok güzel işlere imza atıyor. Bizde bu konuda destek oluyoruz. Onların bize bizlerin ise onlara her zaman ihtiyacı var. Bu odalarımızın da tamamlanması için belirli bir miktara gerek var. Bizde elimizden gelen yardımı yapmaya gayret ediyoruz. 50 bin TL verebiliriz’ dedi.

 

 

 

 

 

YASAL UYARI
Karaelmas Gazetesinin WEB sitesinde sunduğu görüntüler sadece inceleme ve taslak amaçlıdır.
  “KG” logolu görsellerin herhangi bir şekilde kullanılması yasal değildir ve kullanım aşamasında tarafınıza lisanslanması için Karaelmas Gazetesi’ne başvurmanız gerekmektedir. Aksi takdirde ceza uygulanır ve 5846 sayılı yasa uyarınca kanuni işlem yapılır.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

error: Content is protected !!