Soma Karaelmas Gazetesi

Soma Heyetinden Rektör Çelebi’ye Tebrik

Soma Heyetinden Rektör Çelebi’ye Tebrik
1.146 views
15 Ocak 2015 - 8:43

Soma Kaymakamı Bahattin Atçı ve Belediye Başkanı Hasan Ergene’den CBÜ Rektörü Prof. Dr. A. Kemal Çelebi’ye kutlama ziyaretinde bulundu.

Soma Kaymakamı Bahattin Atçı, Belediye Başkanı Hasan Ergene, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hakan Işık, Ege Linyit İşletmeleri Müessese Müdürü Hakkı Duran, TEİAŞ İşletme Müdürü Hayrullah Saraç, Soma Meslek Yüksekokulu Müdürü Yrd. Doç. Dr. Ayla Tekin ve Müdür Yardımcısı Öğretim Görevlisi Fırat Tekin, Rektör Prof. Dr. A. Kemal Çelebi’ye tebrik ziyaretinde bulundu.

CBÜ Rektörü Prof. Dr. A. Kemal Çelebi, “Güç birliği yaparak, büyük bir dayanışma içinde burada olmanız beni oldukça mutlu etti. Soma bu konuda diğer ilçelerimize de örnek teşkil ediyor. Bu takdire şayan bir durum. Meslek Yüksekokullarımız, ilçelerimizde her bakımdan lokomotif işlevi görüyor ve çok önemli bir prestij kaynağı oluşturuyor.

Soma Meslek Yüksekokulu Müdürü Yrd. Doç. Dr. Ayla Tekin ‘Hocamızın görev süresi bitmişti. Biz çalışmalarındaki başarısını gördük ve kendisini tekrar Meslek Yüksekokulu Müdürü olarak atadık. Çalışan personelimizin her zaman destekçisiyiz ve arkasındayız” dedi.

CBÜ Rektörü Prof. Çelebi, Meslek Yüksekokullarında öğrenim gören öğrencilerimizin sadece teorik değil, aynı zamanda pratik bilgiye de ihtiyacı olduğunun altını çizerek, “İstenilen düzeyde  ara eleman yetiştirebilmemiz için, pratik eğitimi daha yoğun bir şekilde vermemiz gerekiyor. Çalışmalarımızı sizlerin de desteği ile bu yönde artıracağız’ diye konuştu.

Soma Kaymakamı Mehmet Bahattin Atçı  Prof. Dr. A. Kemal Çelebi’yi Rektörlük görevine atanması nedeniyle kutlayarak, Soma Meslek Yüksekokulu yönetimi ile var olan güzel ve verimli işbirliğinin artarak devam edeceğini dile getirdi.

 

 

 

 

 

 

 

 

YASAL UYARI
Karaelmas Gazetesinin WEB sitesinde sunduğu görüntüler sadece inceleme ve taslak amaçlıdır. 
“KG” logolu görsellerin herhangi bir şekilde kullanılması yasal değildir ve kullanım aşamasında tarafınıza lisanslanması için Karaelmas Gazetesi’ne başvurmanız gerekmektedir. Aksi takdirde ceza uygulanır ve 5846 sayılı yasa uyarınca kanuni işlem yapılır.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

error: Content is protected !!