Soma Karaelmas Gazetesi

‘Soma Halkına Teşekkür Ederim’

‘Soma Halkına Teşekkür Ederim’
1.633 views
04 Nisan 2014 - 7:14

29 Mart seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi’nden (CHP) Soma Belediye Başkan Adayı olan Bahri Yılmaz, bir basın açıklaması yaparak, “yapılmış olan bu seçimin insanların özgür iradeleri ile yapılmış ve vicdanları rahat ettirecek bir seçim olduğunu söylemek mümkün değildir” dedi.
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Soma Belediye Başkan Adayı Bahri Yılmaz,  “Bir yerel yönetimler seçimini daha geride bıraktık. Sizler bir beş yıl daha Soma’da ve Türkiye’de yerel yöneticileri seçtiniz. Bizler Cumhuriyet Halk Partisi olarak isterdik ki seçimler bu kadar şaibeli olmasın. İsterdik ki seçim öncesi insanların algıları bu kadar etki altına alınmasın, isterdik ki insanlar işiyle ve aşıyla tehdit edilmesin. İsterdik ki yanlış sayılmış oylar, yakılmış, yırtılmış oy pusulaları ve günlerdir resmi sonuçları açıklanmayan seçim bölgeleri olmasın. Yapılmış olan bu seçimin insanların özgür iradeleri ile yapılmış ve vicdanları rahat ettirecek bir seçim olduğunu söylemek mümkün değildir” dedi.
Bahri Yılmaz, “Şahsım ve Cumhuriyet Halk Partisi ‘ne gönül verenler memleketin her köşesinde ve Soma ‘ da canla başla çalıştılar, emek verdiler. Soma halkına Soma ‘da nasıl bir değişim yaşayacaklarını sosyal belediyecilik hizmetlerinin nasıl yapılacağını, doğanın ve yeşilin nasıl korunacağını, rantçı değil halkçı bir belediyenin halka sunabileceklerini göstermek istedik. Mahalle mahalle sokak sokak , ev ev bunları anlattık.
Seçim çalışmalarım boyunca bu kentin güzel insanlarının bizleri nasıl umutla ve sevgiyle kucakladıklarını gördüm. Cumhuriyet Halk Partili olsun olmasın, gösterdikleri sevgi, ilgi ve içtenlikten dolayı tüm Soma halkına sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum. Bu seçim bana bir kez daha gösterdi ki parayla satın alınamayacak kadar değerli unsurlar herşeye rağmen hala mevcut.
Bu zorlu seçim sürecinde başta teşkilatımız, kadın ve gençlik kollarımız, partililerimiz bize oy versin vermesin değerli Soma halkına teşekkürü bir borç bilirim.
Saygıdeğer Soma Halkı, özgürce yaşanılan emeğin karşılığının alınabildiği, huzurlu ve mutlu insanların çoğunlukta olduğu bir yönetim ancak “Sosyal Devlet” anlayışını benimsemiş bir parti iktidarında olabilir. Buda Cumhuriyet Halk Partisi ‘dir.
Özgürlüklerin yaşanabildiği, aş, iş, ekmek kavgasının olmadığı, emeğin değerinin karşılık gördüğü insanların sınıfsal ve etnik kamplara bölünmediği, Türkiye ‘nin bütün dünyada itibar gördüğü kölelik düzeninin sona erdiği, özgür basın, özgür medyanın görev yapabildiği, en önemlisi de insanların birbirini sevebildiği, ötekilerin olmadığı bir Türkiye ‘ de buluşmak umuduyla saygı ve sevgilerimi sunuyorum” dedi.

 

 

 

 

 

YASAL UYARI
Karaelmas Gazetesinin WEB sitesinde sunduğu görüntüler sadece inceleme ve taslak amaçlıdır.
  “KG” logolu görsellerin herhangi bir şekilde kullanılması yasal değildir ve kullanım aşamasında tarafınıza lisanslanması için Karaelmas Gazetesi’ne başvurmanız gerekmektedir. Aksi takdirde ceza uygulanır ve 5846 sayılı yasa uyarınca kanuni işlem yapılır.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin

    Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

    error: Content is protected !!