https://www.somakaraelmas.com/modern-pazaryeri-projesi-hazirlaniyor.html
https://www.somakaraelmas.com/istanbul-sozlesmesi-kirmizi-cizgimizdir.html
https://www.somakaraelmas.com/cinayet-degil-vahsettttttt.html
https://www.somakaraelmas.com/kadin-toplumun-temelidir.html
https://www.somakaraelmas.com/girisimcilikte-kadin-gucu-fuari.html
https://www.somakaraelmas.com/ilk-kadin-muhtara-ziyaret.html
https://www.somakaraelmas.com/200-kadin-kahvaltida-bulustu.html
https://www.somakaraelmas.com/kadin-kollarinda-emel-ozdemir-donemi.html
https://www.somakaraelmas.com/esnaf-odasindan-kadin-uyelere-ziyaret.html
https://www.somakaraelmas.com/siddetsiz-bir-toplum-adalet-esitlik-ve-baris-icin-diren-kadin.html
https://www.somakaraelmas.com/kadin-dogum-uzmanimiz-gecici-gorevle-geliyor.html
https://www.somakaraelmas.com/kadin-isciler-topraga-verildi.html
https://www.somakaraelmas.com/somali-kadinlar-ciftciler-gununu-kutlandi.html
https://www.somakaraelmas.com/kesk-kadinlar-gununu-kutladi.html
https://www.somakaraelmas.com/kadinlar-sozlesmeye-sahip-cikiyor.html

Soma Karaelmas Gazetesi

Soma Gençlik Kollarının 5.olağan kongresi

Soma Gençlik Kollarının 5.olağan kongresi
503 views
11 Aralık 2017 - 8:38

Manisa’nın Soma İlçesinde, Ak Parti Gençlik Kolları görevini yürüten Erol Saygılı bayrağı Eyüp Süleyman Allı’ya bıraktı.

Ak Parti Gençlik Kolları, Yunus Emre İmam Hatip Ortaokulu Spor Salonunda 5. Olağan kongresini gerçekleştirdi. Soma Ak Parti Yönetim Kurulu üyeliğine getirilen Gençlik Kolları Başkanı Erol Saygılı, 6,5 yıldır yürüttüğü görevi Eyüp Süleyman Allı”ya devretti.

Kongreye Genel Merkez Gençlik Kolları Başkanı Melih Ecertaş, Ak Parti Manisa Milletvekili Recai Berber, Manisa İl Başkanı Berk Mersinli, Soma Belediye Başkanı Hasan Ergene, AK Parti Manisa İl Gençlik Kolları Başkanı Ender Gök, Ak Parti Soma İlçe Başkanı M. Ali Aksoy, Belediye Başkan Yardımcıları ve partililer katıldı.

Divan Başkanlığını Ak Parti Genel Merkez yöneticisi Ahmet Fetan Baykoç yaptı. İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan kongrede söz alan Ak Parti Genel Merkez Gençlik Kolları Başkanı Melih Ecertaş, “Soma, Türkiye için şehitler beldelerinden bir tanesi. 2014 yılında hakkın rahmetine kavuşan emek şehitlerimize rahmet diliyorum. Bu vesileyle 15 Temmuz şehitlerimizi de rahmetle anıyorum” dedi.

Ecertaş, “AK Parti’nin Gençlik Kolları kongreleri bizler için yenilenme ve gurur vesilesidir. Çoğu siyasi partinin ana kademe il kongrelerinde göremediği coşkuyu, çoğu siyasi partilerin en büyük organizasyonlarda göremediği en iyi birliği beraberliği bizim 921 ilçemizden biri olan Manisa’mızın Soma İlçesinde gösterdiği için rabbime hamdolsun. Heyecanımızı coşkuyla yenileme dönemidir. İnanıyorum ki buradaki enerji Manisa’nın tümüne yayılacak olup önümüzdeki 2019 yerel seçimlerinde Büyükşehir Belediyesini AK Parti’ye kazandırarak bunu nihayetlendirecektir. Gözümüzde kongrelerimizi büyütmemiz lazım. Bazen derler ya çok gözünüzde büyütmeyin biz bu kongrelerimizi gözümüzde büyütmek zorundayız. Kongrelerimizdeki hazırlığımızı çalışmalarımızı çok ciddiye almak zorundayız. Ciddiye alırsak nasıl başlarsak öyle gidiyoruz. Bizler inanıyoruz ki AK Parti’nin gençlik kolları Soma’da güçlü olursa inşallah tüm Manisa’da güçlü olacaktır. Tüm Manisa’da güçlü olan AK Parti bölgesinde güçlü olacaktır. Bölgesinde güçlü olan AK Parti Türkiye’de güçlü olacaktır. Türkiye’de güçlü olan Cumhurbaşkanımıza destek veren, Recep Tayyip Erdoğan’ın arkasında dimdik duran AK Parti inşallah dünyadaki tüm mazlumlara umut olmaya devam edecektir” dedi.

Konuşmaların ardından Soma Belediye Başkanı Hasan Ergene, Ak Parti Genel Merkez Gençlik Kolları Başkanı Melih Ecertaş’a madenci heykeli takdim etti.

GÜNLÜK HABER AKIŞI
Somalılara aşure ikramı
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Haydi bahçeye
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Başkanlar buluştu
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Yaz kursu sona eriyor
GÜNLÜK HABER AKIŞI
2. akülü araç teslim edildi
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Oruçlar açıldı

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

error: Content is protected !!