Soma Karaelmas Gazetesi

Soma Esnafına Eğitim

Soma Esnafına Eğitim
1.124 views
25 Ekim 2014 - 7:45

Çalışma ve İş Kurumu Soma Hizmet Merkezi tarafından “Soma Sanayi ve Ticaret Odası”  ve “Soma Esnaf ve Sanatkarlar Odası”  işbirliğiyle “İşbaşı Eğitim Programı” hakkında Soma esnafına bilgilendirme toplantısı yapılacak.
Konuyla ilgili açıklama yapan Türkiye İş Kurumu Soma Hizmet Merkezi Şube Müdürü Ahmet Meşeli, “Çalışma ve İş Kurumu Soma Hizmet Merkezi  tarafından “Soma Sanayi ve Ticaret Odası”  ve “Soma Esnaf ve Sanatkarlar Odası”  işbirliğiyle 30 Ekim Perşembe günü saat: 14:00’te Soma Belediyesi  Meclis Toplantı Salonunda  6111 sayılı Kanun kapsamındaki “teşvikler” ile Kurumumuz tarafından işverenlere yönelik olarak uygulanmakta olan “İşbaşı Eğitim Programı” hakkında Soma esnafına bilgilendirme toplantısı yapılacak.Tüm Soma esnafı ve halkımızı toplantımıza bekliyoruz” dedi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

YASAL UYARI
Karaelmas Gazetesinin WEB sitesinde sunduğu görüntüler sadece inceleme ve taslak amaçlıdır. 
“KG” logolu görsellerin herhangi bir şekilde kullanılması yasal değildir ve kullanım aşamasında tarafınıza lisanslanması için Karaelmas Gazetesi’ne başvurmanız gerekmektedir. Aksi takdirde ceza uygulanır ve 5846 sayılı yasa uyarınca kanuni işlem yapılır.

 

GÜNLÜK HABER AKIŞI
Hava sıcaklığına dikkat!
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Dereceler Soma’nın
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kopya düzeneği ile yakalandı
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Protokolden tam not
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kültür Evi Ödül alacak
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Çocuklar Doğada

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

error: Content is protected !!