Soma Karaelmas Gazetesi

resim yükle

Soma Emniyet Araç Sayısını 23’e Çıkardı

Soma Emniyet Araç Sayısını 23’e Çıkardı
1.314 views
13 Ocak 2015 - 8:37

Soma İlçe Emniyet Müdürlüğünün araç filosu güçlendirildi. 21 olan araç sayısı yeni alınan 2 araç ile birlikte 23’e çıkarıldı.

Soma İlçe Emniyet Müdürlüğünün araç filosuna yeni 2 araç daha eklendi. Yeni alınan sıfır araçlar Hükümet konağı önünde sergilendi. Emniyet Personelinin toplu görevlerde taşınmasını sağlamak amacı ile 81 bin TL’ye 17+1 koltuklu Ford minibüs ile Trafik’te kullanılmak üzere 35 bin TL’ye Ford Torneo alındı. Soma Huzurlu Yaşamı ve Asayişi Destekleme Derneği Başkanı Remzi Orhan ‘Araçlarımızın alımında ELİ Müessese Müdürümüz Hakkı Bey’in büyük bir desteği oldu. Geri kalan kısmını Soma halkının destekleri ile sağladık. 22 seneden beri dernek başkanlığı görevini yürütüyorum. Emniyetimize 21 adet sıfır araç kazandırdık. Bu araçlarımız ile bu sayısı 23’e çıkardık.’dedi.

Soma Kaymakamı Mehmet Bahattin Atçı ‘Soma’da kendi imkanlarımız ile oluşturduğumuz kaynaklar ile araçlarımız alındı. Kaynağın oluşumunda Ege Linyitleri Müessese Müdürlüğümüzün sağladığı imkanlar söz konusu bu anlamda kendisine çok teşekkür ediyoruz. Kamu hizmetlerinde bir çok desteği oldu. Yakın zamanda hastaneye de bir araç almıştık. Bu da yine Hakkı bey’in destekleri ile oldu. Remzi Bey’de bu hizmetlerde koşturuyor emek veriyor. Büyük destekleri var.2 araç ilçemiz polisinin hizmetinde olacak.  Bunu ilçe olarak kendi öz kaynaklarımızdan sağlamış olmamız hakikaten gururlandırıyor. Buna benzer ihtiyaçlarımızın karşılanmasında böyle uyumlu bir ortamda dayanışma içerisinde çalışıyor olmaktan Soma adına hakikaten sevindirici bir olay. Hayat devam ediyor ihtiyaçlar bitmiyor. Gerek Ankara, Gerek Manisa’dan temin ettiğimiz ödeneklerin yanı sıra mahalliden alınan kaynaklar ile bu hizmetleri devam ettireceğiz. Emeği geçenlere teşekkür ediyorum.’dedi. Emeği geçenlere birer teşekkür nişanesi verildi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

YASAL UYARI
Karaelmas Gazetesinin WEB sitesinde sunduğu görüntüler sadece inceleme ve taslak amaçlıdır. 
“KG” logolu görsellerin herhangi bir şekilde kullanılması yasal değildir ve kullanım aşamasında tarafınıza lisanslanması için Karaelmas Gazetesi’ne başvurmanız gerekmektedir. Aksi takdirde ceza uygulanır ve 5846 sayılı yasa uyarınca kanuni işlem yapılır.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

error: Content is protected !!