Soma Karaelmas Gazetesi

SOMA DEVLET HASTANESİ’NDEN İFTAR YEMEĞİ

SOMA DEVLET HASTANESİ’NDEN İFTAR YEMEĞİ
2.088 views
19 Temmuz 2013 - 7:23

Soma İlçe Devlet Hastanesi Baş Hekimliği hastane çalışanlarına ve yakınlarına iftar yemeği verdi.Yukarı Devlet Hastanesi bahçesinde düzenlenen iftar yemeğine Soma İlçe Devlet Hastanesi Yönetici Baş Hekimi Rüştü Parlakgüneş, Başhekim Yardımcısı Hasan Zafer Bingöl, İdari ve Mali Hizmetler Müdürü Metin Karderin, hastane personeli ve yakınları katıldı.

Soma İlçe Devlet Hastanesi Yönetici Baş Hekimi Rüştü Parlakgüneş, “Yarattığımız, oluşturduğumuz bu birlik beraberlik sayesinde  bugün Manisa  Kamu Hastaneleri Birliği içersinde yükselen bir değer olmuştur.Bu onurlu  tabloyu  hep beraber daha da ileri götüreceğimize  inanıyorum.Bu gecenin organizasyonunda  katkısı ,emeği geçen herkese ayrıca teşekkür etmeyi bir borç bilirim” dedi.

Davetliler organizasyondan  memnuniyetlerini belirtirken  çocuklara da Osmanlı macunu, şerbet ve pamuk şeker ikram edildi.

 

rOqbs.jpg

 

YASAL UYARI
Karaelmas Gazetesinin WEB sitesinde sunduğu görüntüler sadece inceleme ve taslak amaçlıdır. 
   “KG” logolu görsellerin herhangi bir şekilde kullanılması yasal değildir ve kullanım aşamasında tarafınıza lisanslanması için Karaelmas Gazetesi’ne başvurmanız gerekmektedir. Aksi takdirde ceza uygulanır ve 5846 sayılı yasa uyarınca kanuni işlem yapılır.

GÜNLÜK HABER AKIŞI
Soma’da kenevir yakalandı
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Eğitimler yapıldı
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Gençlik, Kampta buluştu
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Canlar’da Bayrak töreni
GÜNLÜK HABER AKIŞI
BİR DAKİKA
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Yusuf’un mutlu günü

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

error: Content is protected !!