Soma Karaelmas Gazetesi

resim yükle

“Soma Destekleri Öğreniyor” Projesi Başlıyor

“Soma Destekleri Öğreniyor” Projesi Başlıyor
1.330 views
11 Haziran 2014 - 7:25

Soma Ticaret ve Sanayi Odası’nın Zafer Kalkınma Ajansı desteği ile gerçekleştirdiği “Soma Destekleri Öğreniyor” projesi başlıyor.
Soma Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Üyesi Harun Eker, üyelerin bilgilendirilmesi ve desteklerden faydalanması için düzenlenen eğitim programı hakkında bilgiler verdi.
Harun Eker, “AB Fonları Ve Fonların Kullanımı” konulu eğitim 16.06.2014 Pazartesi 16:00-18:00Belediye Meclis Toplantı Salonu (Soma Belediye Binası 5. Kat) Manisa Valiliği Ab, Projeler Ve Koordinasyon Merkezi Uzmanı tarafından sunum yapılacaktır.
“OSB ve Sanayiciler için Devlet Destekleri” konulu eğitim 18.06.2014 Çarşamba 16:00-18:00 Belediye Meclis Toplantı Salonu (Soma Belediye Binası 5. Kat) Zafer Kalkınma Ajansı Manisa Hizmet Merkezi Uzmanları, KOSGEB Manisa Hizmet Merkezi Uzmanı tarafından sunumlar yapılacaktır.
“Ülkemizde Uygulanan Tarımsal Destekler” konulu eğitim 20.06.2014 Cuma 16:00-18:00
Belediye Meclis Toplantı Salonu (Soma Belediye Binası 5. Kat) Manisa Tarım İl Müdürlüğü Uzmanı tarafından sunum yapılacaktır.Tüm üyelerimizi ve destekler hakkında bilgi almak isteyen vatandaşlarımızı aramızda görmekten mutluluk duyarız” dedi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

YASAL UYARI
Karaelmas Gazetesinin WEB sitesinde sunduğu görüntüler sadece inceleme ve taslak amaçlıdır.
     “KG” logolu görsellerin herhangi bir şekilde kullanılması yasal değildir ve kullanım aşamasında tarafınıza lisanslanması için Karaelmas Gazetesi’ne başvurmanız gerekmektedir. Aksi takdirde ceza uygulanır ve 5846 sayılı yasa uyarınca kanuni işlem yapılır.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

error: Content is protected !!