https://www.somakaraelmas.com/modern-pazaryeri-projesi-hazirlaniyor.html
https://www.somakaraelmas.com/istanbul-sozlesmesi-kirmizi-cizgimizdir.html
https://www.somakaraelmas.com/cinayet-degil-vahsettttttt.html
https://www.somakaraelmas.com/kadin-toplumun-temelidir.html
https://www.somakaraelmas.com/girisimcilikte-kadin-gucu-fuari.html
https://www.somakaraelmas.com/ilk-kadin-muhtara-ziyaret.html
https://www.somakaraelmas.com/200-kadin-kahvaltida-bulustu.html
https://www.somakaraelmas.com/kadin-kollarinda-emel-ozdemir-donemi.html
https://www.somakaraelmas.com/esnaf-odasindan-kadin-uyelere-ziyaret.html
https://www.somakaraelmas.com/siddetsiz-bir-toplum-adalet-esitlik-ve-baris-icin-diren-kadin.html
https://www.somakaraelmas.com/kadin-dogum-uzmanimiz-gecici-gorevle-geliyor.html
https://www.somakaraelmas.com/kadin-isciler-topraga-verildi.html
https://www.somakaraelmas.com/somali-kadinlar-ciftciler-gununu-kutlandi.html
https://www.somakaraelmas.com/kesk-kadinlar-gununu-kutladi.html
https://www.somakaraelmas.com/kadinlar-sozlesmeye-sahip-cikiyor.html

Soma Karaelmas Gazetesi

Soma CBÜ’de, Madenlerde yaşanan sorunlar konuşuldu

Soma CBÜ’de, Madenlerde yaşanan sorunlar konuşuldu
1.466 views
31 Mayıs 2016 - 8:43

Manisa Celal Bayar Üniversitesi Soma Meslek Yüksek Okulunda ‘ Madenlerde TH profil tahkimatı, uygulamada karşılaşılan sorunlar, öneriler’ konulu çalıştay gerçekleştirildi.

 

Manisa CBÜ Soma Meslek Yüksekokulunda “Madenlerde Th Profil Tahkimatı, Uygulamada Karşılaşılan Sorunlar, Öneriler” konulu çalıştay gerçekleştirildi. Çalıştaya ELİ Müessese Müdürlüğü Makine İkmal Şube Müdürü Ferruh Niyazi Balya, Kocaer Haddecilik San. Ve Tic. A.Ş. firmasından Genel Müdür Yardımcısı Tolga Demirkıran, Ar-Ge Merkezi Koordinatörü Dursun Demirci, Ar-Ge Merkezi Ürün, Süreç ve Metod Geliştirme Müdürü Erhan Özkan, Ar-Ge Merkezi Stratejik Planlama ve Proje Takip Müdürü Aytaç Başsüllü, Ar-Ge Proje Mühendisi Gizem Bulut ve Ar-Ge Proje Mühendisi İlter Kilerci, İmbat Madencilik AŞ. Hazırlık Başmühendisi İsmail Demirkolan, Satınalma ve İkmal Başmühendisi Ahmet Haşim Demirler, Demir Export AŞ. Yetkililerinden Hazırlık Başmühendisi Aziz Tamerkant, Kıdemli Planlama Mühendisi Şebnem Tarhan ve Hazırlık Uzman Mühendisi Murat Savaş Dönmez, Manisa CBÜ Metalurji ve Malzeme Müh. Bölüm Başkan Yardımcısı Doç.Dr. Osman Çulha,  Manisa CBÜ USİTEM Uzman Enver Akbalık, Manisa CBÜ Soma Meslek Yüksekokulundan akademik personel ve öğrenciler katıldılar.

Çalıştay Yüksekokul Müdürü Yrd. Doç.Dr. Ayla Tekin‘in açılış konuşması ile başladı. Çalıştayda Manisa CBÜ Soma Meslek Yüksekokulu Madencilik ve Maden Çıkarma Bölüm Başkanı Prof.Dr. Deniz Mamürekli “Yeraltında Dinamik Yük Altındaki Bölgelerde TH Kasa Kullanımının Önemi”, CBÜ-Metalurji ve Malzeme Müh. Bölüm Başkan Yardımcısı Doç.Dr. Osman Çulha“CBÜ-Metalurji ve Malzeme Mühendisliği Bölümü Ar-Ge faaliyetleri ve Araştırma Altyapısı”, Kocaer Haddecilik San. Ve Tic. A.Ş. Genel Müdür Yardımcısı Tolga Demirkıran ve Ar-Ge Proje Mühendisi Gizem Bulut “Kocaer Haddecilik Ar-Ge merkezi tanıtım sunumu”, Ar-Ge Merkezi Koordinatörü Dursun Demirci –Ar-Ge Merkezi Ürün, Süreç ve Metod Geliştirme Müdürü Erhan Özkan “Maden ve tünel tahkimatlarında kullanılan özel kesitli Toussaint Heintzmann (TH) profilin Simülasyon destekli üretim faaliyetleri ve profile ait standart gereksinimleri” ve Ar-Ge Merkezi Stratejik Planlama ve Proje Takip Müdürü Aytaç Başsüllü ve Ar-Ge Proje Mühendisi İlter Kilerci “Toussaint Heintzmann (TH) profilin simülasyon destekli olarak galeri ölçüsü bazında roller-bending prosesi ile bükülmesi ve bağlantı elemanlarının tahkimat üzerindeki etkisi” isimli sunumlar gerçekleştirildi. Sunumların sonunda kullanımda karşılaşılan sorunlar ile ilgili karşılıklı soru cevaplar ile çözüm önerileri tartışıldı.

Programın sonunda Yüksekokul Müdürü Yrd. Doç.Dr. Ayla Tekin Kocaer Haddecilik San. Ve Tic. A.Ş. firmasından Genel Müdür Yardımcısı Tolga Demirkıran’a çalıştaya olan katlılarından dolayı teşekkür belgesi takdim etti.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

error: Content is protected !!