Soma Karaelmas Gazetesi

Soma CBÜ 2. İzmir İstihdam Zirvesine Katıldı

Soma CBÜ 2. İzmir İstihdam Zirvesine Katıldı
1.356 views
26 Aralık 2013 - 8:15

Soma Meslek Yüksekokulu, ‘İş’te İzmir, İş’te Yenilik, İş’te Zirve sloganıyla, güvenli ve engelsiz istihdam ana temasıyla düzenlenen 2. İzmir İstihdam Zirvesine katıldı.
150 firma ve üniversitelerin katılımıyla gerçekleşen Zirvenin açılışını Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakan Yardımcısı Halil Etyemez, İŞKUR Genel Müdürü Nusret Yazıcı, İzmir Vali Yardımcısı Celal Ulusoy, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanvekili Sırrı Aydoğan, İŞKUR İzmir İl Müdürü Kadri Kabak yaptı.
Zirvede Yüksekokulumuzun açmış olduğu stant ziyaretçilerden büyük beğeni topladı. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakan Yardımcısı Halil Etyemez, İŞKUR İl Müdürü Kadri Kabak ve yanlarındaki heyet standımızı ziyaret ederek yapılan çalışmaları incelediler, Üniversitemiz ve Yüksekokulumuzdaki bölümler hakkında bilgi aldılar.
Ayrıca zirveye katılan firmalar ve ziyaret eden kişi ve kuruluşlar tarafından yüksekokulumuz Grafik Tasarım, Mekatronik, İş Sağlığı ve Güvenliği, Makine ve Elektrik Programlarındaki öğrencilerimizin istihdamı, staj imkânları ile ilgili görüşmeler yapıldı.

 

 

 

 

 

 

YASAL UYARI
Karaelmas Gazetesinin WEB sitesinde sunduğu görüntüler sadece inceleme ve taslak amaçlıdır.
  “KG” logolu görsellerin herhangi bir şekilde kullanılması yasal değildir ve kullanım aşamasında tarafınıza lisanslanması için Karaelmas Gazetesi’ne başvurmanız gerekmektedir. Aksi takdirde ceza uygulanır ve 5846 sayılı yasa uyarınca kanuni işlem yapılır.

 

 

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

error: Content is protected !!