Soma Karaelmas Gazetesi

Soma Belediyesi Gazetecilere Yemek Verdi

Soma Belediyesi Gazetecilere Yemek Verdi
1.134 views
14 Ocak 2015 - 8:50

Soma Belediye Başkanı Hasan Ergene 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla Soma’da görev yapan basın mensuplarıyla biraraya geldi.
Ege Linyit İşletmeleri Azot Tesislerinde düzenlenen yemekte Soma Kaymakamı M.Bahattin Atçı ve eşi, Soma Belediye Başkanı Hasan Ergene ve eşi, Belediye Başkan Yardımcıları Sabır Tuna, Ali Tulup, ELİ Müessesi Müdürü Hakkı Duran ve eşi  basın mensuplarıyla buluştu.
10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutlayan Soma Belediye Başkanı Hasan Ergene, “onurlu ve saygın mesleklerinde üstün başarılarının devamını dilerim” dedi.
Soma’da yaşanan bir gelişmenin anında duyurulduğunu kaydeden Soma Kaymakamı Bahattin Atçı ise, “Günümüzde artık her türlü bilgiye daha hızlı ulaşıyoruz. Soma’nın gelişimine ve tanıtımında gazetecilerin büyük payı var. İlçemizin gelişimine gösterdiğiniz çabalardan dolayı hepinize teşekkür ediyorum” dedi.
Yemekte basın mensupları da görüş ve önerilerini paylaşarak, değerlendirmelerde bulundu. Basın mensuplarına Soma Belediye Başkanı Hasan Ergene tarafından günün anısına kalem hediye edildi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

YASAL UYARI
Karaelmas Gazetesinin WEB sitesinde sunduğu görüntüler sadece inceleme ve taslak amaçlıdır. 
“KG” logolu görsellerin herhangi bir şekilde kullanılması yasal değildir ve kullanım aşamasında tarafınıza lisanslanması için Karaelmas Gazetesi’ne başvurmanız gerekmektedir. Aksi takdirde ceza uygulanır ve 5846 sayılı yasa uyarınca kanuni işlem yapılır.

GÜNLÜK HABER AKIŞI
Hava sıcaklığına dikkat!
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Dereceler Soma’nın
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kopya düzeneği ile yakalandı
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Protokolden tam not
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kültür Evi Ödül alacak
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Çocuklar Doğada

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

error: Content is protected !!