Soma Karaelmas Gazetesi

resim yükle

Soma Belediyesi Büyükşehir Moduna girdi

Soma Belediyesi Büyükşehir Moduna girdi
2.229 views
08 Nisan 2014 - 7:01

Soma Belediyesinde bulunan birimler taşınıyor. Su tahsilatı, mezarlık, ilan ve ulaşım hizmetleri bundan sonra Atatürk Stadı yanında bulunan otopark altında hizmet verecek.
Soma Belediyesinde hizmet veren bazı birimler taşınmaya başladı. Manisa Büyükşehir Belediyesi bünyesinde faaliyetlerini sürdürecek olan bazı birimler Soma Belediyesi içindeki yerlerinden ayrılarak yeni yerlerine taşınmaya başladı. Soma Belediyesi girişinde bulunan su tahsilat vezneleri artık Atatürk Stadı yanında bulunan Katlı Otopark altında eski fer göz hastanesinin bulunduğu yere taşındı. Artık su tahsilat vezneleri, ilan birimi, mezarlık ve ulaşım hizmetleri  katlı otopark altındaki yeni yerinde hizmet vermeye başlayacak. Bir taraftan taşınmalar devam ederken diğer taraftan da yeni yerde hizmet vermeye başlanıyor.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

YASAL UYARI
Karaelmas Gazetesinin WEB sitesinde sunduğu görüntüler sadece inceleme ve taslak amaçlıdır.
  “KG” logolu görsellerin herhangi bir şekilde kullanılması yasal değildir ve kullanım aşamasında tarafınıza lisanslanması için Karaelmas Gazetesi’ne başvurmanız gerekmektedir. Aksi takdirde ceza uygulanır ve 5846 sayılı yasa uyarınca kanuni işlem yapılır.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

error: Content is protected !!