Soma Karaelmas Gazetesi

resim yükle

Soma Adliye Sarayı’nın Temeli Atıldı

Soma Adliye Sarayı’nın Temeli Atıldı
1.207 views
14 Nisan 2014 - 7:05

Soma Adliye Sarayı temel atma töreni yapıldı. Uzun yıllardan beri beklenen ve geçtiğimiz Kasım ayında ihalesi yapılan Adliye Sarayı binamızın temeli sessiz sakin atıldı.
Soma Kaymakamı Bahattin Atçı, Cumhuriyet Başsavcı Vekili Ömer Türkmen, Soma Belediye Başkanı Hasan Ergene, Belediye Başkan Yardımcıları Ali Tulup, Sabır Tuna, Soma Nakliyeciler Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi Başkanı Mehmet Yağcı ve yönetim kurulu, İnşaatı yapan Ada Yapı temsilcilerinin katılımı ile yapıldı.
Müteahhit firma tarafından kurban kesilerek temeli atılan Adliye Sarayı binası hakkında bilgi veren Ada Yapı Müteahhidi Oğuz Sezen ‘Binamız 2500 metrekarelik alan üzerine oturacak. Toplam alanı 7054 metre kare olan binamız bodrum + Zemin + 2 kattan oluşuyor. Binamızın teslim süresi ise 15 Aralık olarak düşünüyoruz. Toplam keşif bedeli 6.849.000 TL olarak belirlendi’ dedi. Soma’mız için hayırlı olsun dileklerinin ardından temel atma işlemi gerçekleştirildi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

YASAL UYARI
Karaelmas Gazetesinin WEB sitesinde sunduğu görüntüler sadece inceleme ve taslak amaçlıdır.
  “KG” logolu görsellerin herhangi bir şekilde kullanılması yasal değildir ve kullanım aşamasında tarafınıza lisanslanması için Karaelmas Gazetesi’ne başvurmanız gerekmektedir. Aksi takdirde ceza uygulanır ve 5846 sayılı yasa uyarınca kanuni işlem yapılır.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

error: Content is protected !!