https://www.somakaraelmas.com/modern-pazaryeri-projesi-hazirlaniyor.html
https://www.somakaraelmas.com/istanbul-sozlesmesi-kirmizi-cizgimizdir.html
https://www.somakaraelmas.com/cinayet-degil-vahsettttttt.html
https://www.somakaraelmas.com/kadin-toplumun-temelidir.html
https://www.somakaraelmas.com/girisimcilikte-kadin-gucu-fuari.html
https://www.somakaraelmas.com/ilk-kadin-muhtara-ziyaret.html
https://www.somakaraelmas.com/200-kadin-kahvaltida-bulustu.html
https://www.somakaraelmas.com/kadin-kollarinda-emel-ozdemir-donemi.html
https://www.somakaraelmas.com/esnaf-odasindan-kadin-uyelere-ziyaret.html
https://www.somakaraelmas.com/siddetsiz-bir-toplum-adalet-esitlik-ve-baris-icin-diren-kadin.html
https://www.somakaraelmas.com/kadin-dogum-uzmanimiz-gecici-gorevle-geliyor.html
https://www.somakaraelmas.com/kadin-isciler-topraga-verildi.html
https://www.somakaraelmas.com/somali-kadinlar-ciftciler-gununu-kutlandi.html
https://www.somakaraelmas.com/kesk-kadinlar-gununu-kutladi.html
https://www.somakaraelmas.com/kadinlar-sozlesmeye-sahip-cikiyor.html

Soma Karaelmas Gazetesi

Soma 17 İlçenin Müdürlerini Ağırladı

Soma 17 İlçenin Müdürlerini Ağırladı
1.624 views
09 Kasım 2013 - 8:11

Soma Manisa’nın 17 ilçesinin Milli Eğitim Müdürlerini ve Halk Eğitim Müdürlerini ağırladı. Soma her ay yapılan toplantıların ev sahipliğini üstlendi. Öğretmenevi toplantı salonunda Halk Eğitim Merkezi Müdürleri toplantı yaparken SEAŞ Alakart’ta ise Milli Eğitim Müdürleri toplantısı gerçekleştirildi. Her iki toplantı sonrasında katılan ilçe Müdürleri Soma’dan memnun ayrıldı.
Öğretmenevi Toplantı Salonunda Halk Eğitim Merkezi Müdürleri toplantısı yapıldı. Toplantının başkanlığını İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Müşahit Sudan, Soma İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Mustafa Dikici ve Soma Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Kenan Orhan yaptı.
Kısa bir süre toplantıya katılan Manisa İl Milli Eğitim Müdürü Mustafa Altınsoy Örgün eğitimin önemine değindi. Altunsoy ‘Soma’da İlçe Milli Eğitim Müdürleri toplantısını yapıyoruz. Diğer ilçelerimizde her ay ilçe Milli Eğitim Müdürleri toplantısı yapıyorduk. Ancak Soma’da Manisa’nın 17 ilçesinin Milli Eğitim Müdürleri ve Halk Eğitim Müdürlerini topladık. Gelinmişken herkes birlikte gelsin diye düşündük. Halk Eğitimde her ay düzenli yapamıyorlar ama zaman zaman bir araya geliniyor. Birikmiş sorunlarımızı dile getirip karşılıklı bir birimizden istifade edip fikir alışverişinde bulunuyoruz. Bölgenin şartları ile ilgili güzel bir gelişme projelendirildiğinde diğer ilçemizde kendi bölgesine adapte edebiliyor. Sizlerin işleriniz biraz daha kapsamlı, ne kadar gayret ve azim gösterirseniz o kadar iş çıkarabilirseniz. Kurs için milletin size gelmesini beklerseniz zayıf kalırsınız. Biz sizden çok şeyler bekliyoruz. Sizde eğitim daha önemli. Okullarımız yapılıyor ve okulumuzun tamamını kullanamıyoruz. Okullar hayat olsun ve Hayat boyu öğrenme gibi projeler hazırlanıyor. Her kese açık olan okullar haline gelsin diye vatandaşlardan gelen talepler değerlendiriliyor. Sizler oturup beklemeyin. Size talep gelmez siz talebe göre kurs açmalısınız. Tüm şartları zorlayın.’dedi.
İlçe Milli Eğitim Müdürleri toplantısı ise SEAŞ Alakart toplantı salonunda yapıldı. Toplantının başkanlığını İl Milli Eğitim Müdürü Mustafa Altınsoy, İlçe Milli Eğitim Müdürü Tahsin Altunsoy yaptı. Altunsoy açılış konuşmasında katılan herkese teşekkür etti. İl Milli Eğitim Müdürü Mustafa Altınsoy Her yıl yapılan olağan toplantının Kasım ayında Soma’da yapıldığını belirterek ‘Eğitim düzeyinin arttırılması için neler yapabiliriz. Manisa’da eğitim öğretim ne seviyede bunları değerlendireceğiz’dedi.
Toplantı Soma’da eğitim öğretimde yapılan çalışmaların hazırlandığı slayt gösterisi ile devam etti.

 

 

YASAL UYARI
Karaelmas Gazetesinin WEB sitesinde sunduğu görüntüler sadece inceleme ve taslak amaçlıdır.
“KG” logolu görsellerin herhangi bir şekilde kullanılması yasal değildir ve kullanım aşamasında tarafınıza lisanslanması için Karaelmas Gazetesi’ne başvurmanız gerekmektedir. Aksi takdirde ceza uygulanır ve 5846 sayılı yasa uyarınca kanuni işlem yapılır.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

error: Content is protected !!