Soma Karaelmas Gazetesi

Şoförler Seçimini Yaptı

Şoförler Seçimini Yaptı
3.231 views
20 Ocak 2014 - 7:51

Soma Şoförler ve Otomobilciler Odası genel kurulunu yaptı.
Soma Şoförler ve Otomobilciler Odası genel kurulunu yaptı. 3 listenin yarıştığı ve 404 üyenin oy kullandığı genel kurulda mevcut Başkan Dursun Solak 222 üyenin oyunu alarak, yeniden başkanlığa seçildi.
Soma Şoförler ve Otomobilciler Odası genel kurulu yapıldı. Şoförler Odası Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilen ve 3 listenin yarıştığı  genel kurulda mevcut Başkan Dursun Solak yeniden başkanlığa seçilerek, güven tazeledi.
Genel Kurula Soma Belediye Başkanı Hasan Ergene, Avdan Belediye Başkanı Sabır Tuna, Cenkyeri Belediye Başkanı Mehmet Kaya, Yağcılı Belediye Başkanı Osman Çelik,Soma Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Ali Ayan, Nakliyeciler Kooperatifi Başkanı Mehmet Yağcı, Soma Seyahat Kooperatifi Başkanı Osman Gündoğan, Soma Şoförler ve Otomobilciler Odası üyeleri ve çok sayıda davetli katıldı.
Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından başlayan genel kurulun divan başkanlığını Manisa Esnaf ve Sanatkarlar Odalar Birliği Başkan Vekili Sabri Toker yaptı.
2010 ve 2013 yılları arası faaliyet raporunun okunması ve gelir giderlerin açıklanmasının ardından Başkan Adayları açıklandı.
Genel Kurulda konuşma yapan Soma Belediye Başkanı Hasan Ergene, “ Somamızda 103 bin vatandaşımıza Belediye olarak hizmet veriyoruz. Belediye olarak şoför esnafımızın da yanındayız. Şoförlerimizin en çok kullandığı yollarımız bizim dönemimizde en güzel şekilde yapıldı ve yapılmaya devam edecek. Şüphesiz ihtiyaçlar bitmez. Biz yerel yönetim olarak siyasi desteklerimiz ile Somamıza yatırımlarımızı gerçekleştiriyoruz.
“Yeni Asfalt İhalemiz Yapıldı”
   Soma Belediyesinin projelerinden biri olan Bölgesel ısıtma sistemi çalışlarıyla ana caddelerimizden olan Atatürk Caddesi ve Fatih Caddesinde sıcak su çalışma kazılarımız yapılmakta. Sıkıntılar geçicidir. Çalışmalarımızın ardından Somamız için 1 trilyon 200 tl asfalt yenileme dosyamızın protokolünü imzaladık. İnşallah ilerleyen günlerde asfalt çalışmalarımız başlayacak” şeklinde konuştu.
Ergene, Soma Şoförler ve Otomobilciler Odasında yönetime gelen Başkan ve yönetim kurulu üyelerine hayırlı olsun dileklerinde bulundu.
3 listenin yarıştığı genel kurulda mevcut Başkan Dursun Solak, Erol Koç ve Mehmet Saka Adaylığını koydu.
Mevcut Başkan Dursun Solak ise, “odamızda yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır” diyerek yönetim kurulu ile başkanlığına devam etmek istediğini dile getirdi.
Konuşmalarında ardından Şoförler Odası baş kurucularından merhum Hasan Gündoğan anısına oğlu Soma Seyahat Kooperatifi Başkanı Osman Gündoğan’a plaket verildi.
Genel Kurulda 600 üyeden yaklaşık 350 üye oy kullandı. Dursun Solak Başkanlığındaki Yönetim şu isimlerden oluştu: Mehmet Deveci, Şinasi Kural, Yılmaz Karakabak, Kamil Aksoy, Emin Kurban ve Ertuğrul Açıkgöz.

dursun_solak.jpg

başkan_ergene.jpg

DSC4496.jpg

 

 

 

 

YASAL UYARI
Karaelmas Gazetesinin WEB sitesinde sunduğu görüntüler sadece inceleme ve taslak amaçlıdır.
  “KG” logolu görsellerin herhangi bir şekilde kullanılması yasal değildir ve kullanım aşamasında tarafınıza lisanslanması için Karaelmas Gazetesi’ne başvurmanız gerekmektedir. Aksi takdirde ceza uygulanır ve 5846 sayılı yasa uyarınca kanuni işlem yapılır.

 

GÜNLÜK HABER AKIŞI
Cemil Meriç’ten 2 ayrı gezi
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Fatma Aliye İstanbul’da
GÜNLÜK HABER AKIŞI
CHP’den Tes-İş ziyareti
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Soma’da kenevir yakalandı
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Eğitimler yapıldı
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Gençlik, Kampta buluştu
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Canlar’da Bayrak töreni

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

error: Content is protected !!