Soma Karaelmas Gazetesi

resim yükle

Sinyalizasyon Sistemi Bu Hafta İçinde Yapılacak

Sinyalizasyon Sistemi Bu Hafta İçinde Yapılacak
907 views
17 Ağustos 2013 - 9:49

Rıfat Dağdelen Anadolu Lisesi altından Turgutalp’i ve Soma Belediyesi Alternatif yolunu birbirine bağlayan kavşak açılmasının ardından sinyalizasyon sisteminin de bu hafta içinde yapımına başlanacağı ifade edildi.

Kavşağın yapılması ile birlikte trafik işaretlerinin ne zaman koyulacağı sorusu gündeme gelmiş. Mahalle sakinleri ise trafik işaretlerinin bir an evvel koyulmasını istemişlerdi. Bayram öncesinde gazetemizde mahalle sakinlerinin sıkıntılarını gündeme getirmiştik. Mahalle sakinleri araçların ve özellikle kamyonların süratli bir biçimde alternatif yola geçiş yaptıklarını belirterek her hangi bir can ve mal kaybına neden olmadan ışıklandırmanın yapılmasını istemişlerdi. Soma Belediye Başkanı Hasan Ergene ise konu ile ilgili olarak açıklamasında ‘Bu hafta içinde ekipler gelecek. Bugün gelip görüşecekler yarın da malzemeleri getirilerek sinyalizasyon sisteminin kurulması için çalışmalar başlayacak’dedi.

 

YASAL UYARI
Karaelmas Gazetesinin WEB sitesinde sunduğu görüntüler sadece inceleme ve taslak amaçlıdır.
“KG” logolu görsellerin herhangi bir şekilde kullanılması yasal değildir ve kullanım aşamasında tarafınıza lisanslanması için Karaelmas Gazetesi’ne başvurmanız gerekmektedir. Aksi takdirde ceza uygulanır ve 5846 sayılı yasa uyarınca kanuni işlem yapılır.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

error: Content is protected !!