Soma Karaelmas Gazetesi

SINIR 10 Eylül de Somalılarla Buluşacak

SINIR 10 Eylül de Somalılarla Buluşacak
2.405 views
29 Ağustos 2013 - 7:23

Soma  Mekansızlar Tiyatrosu festival  çerçevesi içinde 10 Eylül akşamı  saat 21:00  Cengiz Topel meydanında halkla buluşacak.
Oyunun provalarına devam eden Tiyatrocular ‘Soma  Mekansızlar Tiyatrosu olarak 14. Karaelmas kültür ve sanat festivali etkinlikleri çerçevesinde “Sınır” adlı trajik komedi tiyatro oyunumuzu sahneleyeceğiz.
Oyunumuzu kısaca özetleyecek olursak iki ülkenin sınırında nöbet tutan iki askerin  normal arkadaşlık daha iyi bir bağ kurmaları ve gelişen olaylar karşısında askerlerin psikolojisini ortaya koyan bir oyundur..  Oyunumuz 10 Eylül akşamı  saat 21:00  Cengiz Topel meydanında Somalıların huzurunda olacaktır.
Oyunumuzun kadrosunda: Oğuz Hikmet İnce, Mehmet Çolak, Zeynep Bosna, Kader Kahraman, Bahar Ergül, Vesile Karaman, Alkan Gürleyen,  Elif Kayalar, Ümmühan Kahraman, Muhammet Ünal, Serkan Günsal. Bulunmaktadır. Teknik kadromuz ise: Işıkta Levent Ahmet Hersan,  müzikte Tolga Dündüz arkadaşlarımız bulunmaktadır.
Oyunumuzun çıkma aşamasında emeği geçen Atatürkçü Düşünce derneğine, dekorların hazırlanmasında Soma Holding kuruluşuna ve  Karaelmas kültür etkinliklerinde bize yer veren Somalılarla buluşmamızı sağlayan Soma Belediye Başkanımız Hasan Ergene ve Belediye çalışanlarına teşekkür ederiz’ dediler.

 

 

YASAL UYARI
Karaelmas Gazetesinin WEB sitesinde sunduğu görüntüler sadece inceleme ve taslak amaçlıdır.
“KG” logolu görsellerin herhangi bir şekilde kullanılması yasal değildir ve kullanım aşamasında tarafınıza lisanslanması için Karaelmas Gazetesi’ne başvurmanız gerekmektedir. Aksi takdirde ceza uygulanır ve 5846 sayılı yasa uyarınca kanuni işlem yapılır.

GÜNLÜK HABER AKIŞI
Hava sıcaklığına dikkat!
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Dereceler Soma’nın
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kopya düzeneği ile yakalandı
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Protokolden tam not
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kültür Evi Ödül alacak
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Çocuklar Doğada

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

error: Content is protected !!