https://www.somakaraelmas.com/modern-pazaryeri-projesi-hazirlaniyor.html
https://www.somakaraelmas.com/istanbul-sozlesmesi-kirmizi-cizgimizdir.html
https://www.somakaraelmas.com/cinayet-degil-vahsettttttt.html
https://www.somakaraelmas.com/kadin-toplumun-temelidir.html
https://www.somakaraelmas.com/girisimcilikte-kadin-gucu-fuari.html
https://www.somakaraelmas.com/ilk-kadin-muhtara-ziyaret.html
https://www.somakaraelmas.com/200-kadin-kahvaltida-bulustu.html
https://www.somakaraelmas.com/kadin-kollarinda-emel-ozdemir-donemi.html
https://www.somakaraelmas.com/esnaf-odasindan-kadin-uyelere-ziyaret.html
https://www.somakaraelmas.com/siddetsiz-bir-toplum-adalet-esitlik-ve-baris-icin-diren-kadin.html
https://www.somakaraelmas.com/kadin-dogum-uzmanimiz-gecici-gorevle-geliyor.html
https://www.somakaraelmas.com/kadin-isciler-topraga-verildi.html
https://www.somakaraelmas.com/somali-kadinlar-ciftciler-gununu-kutlandi.html
https://www.somakaraelmas.com/kesk-kadinlar-gununu-kutladi.html
https://www.somakaraelmas.com/kadinlar-sozlesmeye-sahip-cikiyor.html

Soma Karaelmas Gazetesi

Sınavda Süreklilik Gösteren Başarı

Sınavda Süreklilik Gösteren Başarı
2.346 views
21 Ağustos 2013 - 7:10

2012-2013 öğretim yılı SBS, YGS ve LYS sonuçlarına göre gözü yükseklerde olanların seçtiği Sınav Dershanesinin sonuçlarına baktığımızda başarının sürekli ve genel başarısının yüksek olduğu görülmektedir.
LYS SONUÇLARINA GÖRE ;
Tıp Fakültesi 2 Öğrenci, Hukuk Fakültesi 2  Öğrenci, Eczacılık 1 Öğrenci, Pilotaj 1 Öğrenci,Veterinerlik 1 Öğrenci, Fizyoterapi 1 Öğrenci, Pdr 1 Öğrenci, Mühendislik 35 Öğrenci, Eğitim Fakültesi 30 Öğrenci, Hemşirelik Fakültesi 10 Öğrenci, İletişim Fakültesi 10 Öğrenci, İktisadi Ve İdari Bilimler Fakültesi 18 Öğrenci, Pmyo 4 Öğrenci,Fen Edebiyat Fakültesi 15 Öğrenci.
SBS SONUÇLARI GÖRE;
Fen Liseleri 5 Öğrenci, Anadolu Öğretmen Liseleri 35 Öğrenci, Anadolu Liseleri 55 Öğrenci,
Sağlık Meslek Liseleri Hemşirelik Bölümü 8 Öğrenci, Sağlık Meslek Liseleri Acil Tıp Teknisyenliği 7 Öğrenci, Sağlık Meslek Liseleri Radyoloji Bölümü 7 Öğrenci, İmam Hatip Liseleri 7 Öğrenci,Meslek Liseleri 5 Öğrenci kazanmıştır.
Saygıdeğer veliler ve sevgili öğrenciler, Sınav sistemleri sürekli değişiyor. Bu nedenle sınavlara ülke çapında marka olan, yayınları, kadrosu ve sistemi ile kendisini kanıtlamış Güçlü Güvenilir bir dershanede hazırlamak gerekiyor.USTA KAPTAN FIRTINALI HAVADA BELLİ OLUR! Dershanemizden her yıl üniversite ve liselere öğrenci gönderiyoruz. Dershanemizde eğitim öğretim, “YAKIN  İLGİ VE ISRARLI TAKİP’’ anlayışıyla yapılmaktadır.
Dershanemizde maksimum verimlilik için sınıflarda öğrenci sayıları az tutulmuş, ders ve etüt saatleri arttırılmıştır. Her öğrenci ile daha yakından ilgilenilmekte ve ‘’BİREBİR ‘’ çalışmalarla tamamlanmaktadır.
Güçlü kadromuz, kaliteli yayınlarımız sonucu her yıl öğrenciler lise ve üniversite giriş sınavlarında derece çıkartmaktadır ve bu süreklilik arz etmektedir. Bunda dershanemizin eğitim anlayışı ve kalitenin payı büyüktür.
Sevgili öğrenciler; bu nedenle kalabalıkta kaybolmayın,gelin Sınav Dershanesine hedefinize ulaşın.
Dershanemizde 6.7.8. sınıflarda kapsamlı yayın desteği, uzman öğretmen ve yönetim kadrosu, 9.10.11. sınıflara süper destek, YGS –LYS’de sınırsız yayın desteği, ideal sayıda eşit düzey grupları, meslek liselerine özel program özel yayın, konuların eksiksiz işlendiği yoğun ders programları, danışman öğretmenlik sistemiyle düzenli ödev ve başarı takibi, veli görüşme günleri, internet ve sms ile velileri bilgilendirme, Türkiye geneli deneme sınavları, etüt programları, bire bir çalışma ve soru çözüm saatleri, yakın ilgi ve ısrarlı takip ekseninde yürütülen REHBERLİK ÇALIŞMALARI ile hizmetinizdeyiz.
Amacımız GÖZÜ YÜKSEKLERDE olanların hedeflerine geliştirmede destek olmaktadır.
Sınav Dershanesi Müdürü olarak 2013-2014 Eğitim Öğretim yılında lise ve üniversite sınavlarını kazanan tüm öğrencilerimize yeni okullarında sağlık, mutluluk ve başarılar diliyorum. Diğer öğrencilerimizinde hedefi yakalamanın sor olmadığını ifade ediyor başarılar diliyorum.
Sınav Dergisi Dershanesi Müdürü
Mehmet Zeki UĞURTAN

 

 

YASAL UYARI
Karaelmas Gazetesinin WEB sitesinde sunduğu görüntüler sadece inceleme ve taslak amaçlıdır.
“KG” logolu görsellerin herhangi bir şekilde kullanılması yasal değildir ve kullanım aşamasında tarafınıza lisanslanması için Karaelmas Gazetesi’ne başvurmanız gerekmektedir. Aksi takdirde ceza uygulanır ve 5846 sayılı yasa uyarınca kanuni işlem yapılır.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

error: Content is protected !!