Soma Karaelmas Gazetesi

resim yükle
AkhisarsporMKE AnkaragücüAytemiz AlanyasporAntalyasporİstanbul BaşakşehirBeşiktaşBursasporErzurum BBÇaykur RizesporFenerbahçeGalatasarayGöztepeKasımpaşaKayserisporAtiker KonyasporTrabzonsporDemir Grup SivassporYeni Malatyaspor

‘Sinan Vardar’ı Taşlama İşinden Vazgeçelim’

‘Sinan Vardar’ı Taşlama İşinden Vazgeçelim’
1.781 views
03 Aralık 2014 - 9:13

Somaspor Genel kaptanı Fatih Demiraslan, Sezon başında iş diye Sinan Vardar’ın kapısını çalıp taleplerine olumlu cevap alamayanlar, bu gün kalemleri ve söylemleri ile Sinan Vardar’ı yıpratmaya çalışıyorlar” dedi.

Genel kaptanı Fatih Demiraslan açıklamasında, “Keşke kulüp imkanlarımız herkese istihdam yaratacak seviyede olsa fakat an itibari ile bu mümkün değil. Sinan Vardar ilçemize katkı sağlamaya çalışan bütün Türkiye’nin tanıdığı bir spor adamıdır.

Kış Spor okulumuz yönetim kurulumuzun aldığı kararlar doğrultusunda yürütülmektedir. Ücretli ya da ücretsiz olmasına yönetim kurulumuz karar vermiştir.  Somaspor üst yapısı ile alt yapısı ile bir kulüptür. Bu kulübü sağlam bir organizasyon yapısına oturtmaya çalışıyoruz. Bir taraftan sportif başarıyı elde etmeye çalışırken, diğer taraftan altyapımızı kendi yağı ile kavrulabilecek bir ekonomik yapıya kavuşturmak hedefimizdir.  Tesis yönünden ilçemizde büyük sorunlar vardır, dolayısı ile bu durum alt yapımızı da olumsuz etkilemektedir. Linyit stadının alt tarafındaki bina çok kötü haldeyken bu bina onarılarak alt yapının kullanımına sunulmuştur, eğer bu bina onarılma saydı bu gün alt yapımızın sporcularının soyunup giyinebilecekleri bir yerleri olmayacaktı. Bu işleri yapmak için futboldan çok anlamak gerekmiyor. Çocuk ve gençlerimize hizmet üretebilecek insani duygulara sahip olma gerekiyor.

Kış aylarında çocuklarımızın hava koşullarından olumsuz etkilenmemesi için spor okulu çalışmalarımızı kapalı bir halı sahada yapma kararı aldık. Kış spor okulumuz şahıs tarafından işletilen bir sahada çalışmalarını yapmaktadır buraya kira ödenmektedir. Saha kirası, eğitimci ve antrenman malzemesi giderleri ile birlikte bu faaliyetin giderlerinin karşılanması gerekmektedir. Her şeyin bedelini Sina Vardar’dan beklemek yanlıştır. Kendi ayaklarımız üzerinde durmayı becerebilmeliyiz.

Ayrıca maden şehitlerinin ve ekonomik durumu iyi olmayan ailelerin çocuklarından ücret alınmamaktadır. Spor okulları uygulamaları da bütün Türkiye’de benzer şekillerde uygulanmaktadır. Bu konu üzerinden Sinan Vardar’ı yıpratmaya çalışmak basitçiliktir.

İlçemizin spor alanında daha öncelikli eksikleri vardır bunları giderme konusunda enerjimizi harcamalıyız” dedi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

YASAL UYARI
Karaelmas Gazetesinin WEB sitesinde sunduğu görüntüler sadece inceleme ve taslak amaçlıdır. 
“KG” logolu görsellerin herhangi bir şekilde kullanılması yasal değildir ve kullanım aşamasında tarafınıza lisanslanması için Karaelmas Gazetesi’ne başvurmanız gerekmektedir. Aksi takdirde ceza uygulanır ve 5846 sayılı yasa uyarınca kanuni işlem yapılır.

# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

error: Content is protected !!