Soma Karaelmas Gazetesi

‘Şiddete karşı Ortak bir duruş sergilenmeli’

‘Şiddete karşı Ortak bir duruş sergilenmeli’
74 views
10 Haziran 2021 - 10:47

Soma’da faaliyet gösteren Odak Beton, Sev Beton, Geliş Madencilik ve Karakaya Taş Ocakları şirketler grubunun yöneticisi olan Ramazan Karakaya, “Sessiz Kalma” kitabının yazarı Özlem Özbek’i işletmelerine davet ederek, kadın personellerine imzalı kitaptan hediye etti.

Soma’da faaliyet gösteren Odak Beton, Sev Beton, Geliş Madencilik ve Karakaya Taş Ocakları şirketler grubunun yöneticisi olan Ramazan Karakaya, “Sessiz Kalma” kitabının yazarı Polis Memuru olan Özlem Özbek’i işletmelerine davet etti. Eşi Fethiye Karakaya ile birlikte başta kadın çalışanları olarak personellerine Özbek’in imzası ile yazmış olduğu “Sessiz Kalma” kitaptan hediye etti.
Karakaya, Toplumsal ve ekonomik gelişme için iş hayatında kadınların desteklenmesi, iş gücüne katılması ve çalışma hayatında olmalarının önemini vurgulayan ve hayatın her alanında fedakarlığın ve şefkatin sembolü olan kadınlarımızın kalkınmanın önemli bir unsuru olduğunu belirterek Özlem Özbek’i bu eserinden dolayı tebrik etti.
Karakaya ayrıca, Şiddete karşı ortak bilinçle bir duruş sergilenmesi gerektiğini sözlerine ekledi.
Özlem Özbek, her türlü şiddetin ve ayrımcılığın karşısında duran Odak Beton, Sev Beton, Geliş Madencilik ve Karakaya Taş Ocakları şirketler grubu yöneticisi Ramazan Karakaya ve eşi Fethiye Karakaya hanımefendiye bu yaklaşımından dolayı teşekkürlerini sundu.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

error: Content is protected !!