Soma Karaelmas Gazetesi

SGK’da imzalar atıldı

SGK’da imzalar atıldı
1.313 views
29 Mayıs 2017 - 8:12

Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü’nde çalışanların heyecanla beklediği Toplu İs Sözleşmesi imzalandı. Bu kapsamda Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü’nde bilgilendirme toplantısı düzenlendi. Düzenlenen toplantıda İşyeri Temsilcisi seçimi de yapıldı.

Çalışanların merakla beklediği Toplu İş Sözleşmesi sonuçlandı.  Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü tarafından Toplu İş Sözleşmesi imzalandı. İşyeri temsilcisi seçiminin de yapıldığı bilgilendirme toplantısında kazananlar, Şengül Aralı ve Nihat kahveci oldu. Toplantıya,  Hak İş Konfederasyonu İl Başkanı ve Hizmet İş Sendikası Şube Başkanı Turan Karafil ve Şube Bilgi İşlem Sorumlusu Ahmet Yardımcı katıldı.

Bu kapsamda bir açıklama yapan Turan Karafil, “Arkadaşlar gelen Toplu İş Sözleşmesi sonucunda memnunlar.   Manisa genelinde tüm kamu kurumlarında  çalışmalar devam ediyor. Manisa merkezde ve 17 ilçedeki SGK’lıların bütün çalışanları bir çatı altında. Tüm resmi kurumlarda toplu iş sözleşmelerimiz gelmeye başladı ve çalışmalarımız devam edecek. SGK İl Müdürümüz Yavuz Kurt’a desteklerinden ötürü teşekkür ediyoruz” dedi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

error: Content is protected !!