Soma Karaelmas Gazetesi

resim yükle

SEYSDER’den Bahar Şenliği

SEYSDER’den Bahar Şenliği
1.780 views
01 Mayıs 2014 - 7:16

Soma Eğitim ve Yardımsevenler Derneği tarafından bahar şenliği düzenlendi. Soma Vergi Dairesi karşısında açılan el emekleri sergisi ile başlayan şenlik 1 hafta boyunca 13 Eylül Parkı içinde devam edecek.
Soma Eğitim ve Yardımsevenler Derneği bayanları tarafından el emekleri sergisi açılışı yapıldı. Sergi açılışında konuşan Soma Vaizi Emin Yıldırım ‘ Hanım kardeşlerimiz tarafından hazırlanan el emeklerinin gelirleri yardıma muhtaç olan çocuklarımızın eğitimlerinde kullanılacak’ dedi. Dualar ile yapılan açılışın kurdelası Erdenler Ltd. Şti. Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Hüseyin Erden tarafından yapıldı. 13 Eylül Parkı içinde hazırlanan sahnede ise Özel Birlik Koleji öğrencileri tarafından hazırlanan Halk oyunları gösterileri sergilendi. Burada ise Edebiyat Öğretmeni Yılmaz Gül tarafından şiirler ve çeşitli anektodlar sunuldu. 1 Hafta boyunca devam edecek şenlikler kapsamında 13 Eylül Parkı içinde yemek yarışmaları gibi çeşitli programlar yapılacak.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

YASAL UYARI
Karaelmas Gazetesinin WEB sitesinde sunduğu görüntüler sadece inceleme ve taslak amaçlıdır.
“KG” logolu görsellerin herhangi bir şekilde kullanılması yasal değildir ve kullanım aşamasında tarafınıza lisanslanması için Karaelmas Gazetesi’ne başvurmanız gerekmektedir. Aksi takdirde ceza uygulanır ve 5846 sayılı yasa uyarınca kanuni işlem yapılır.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

error: Content is protected !!