Soma Karaelmas Gazetesi

Sessiz Olun, Kitap Okuyoruz

Sessiz Olun, Kitap Okuyoruz
3.214 views
09 Nisan 2014 - 21:21

Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu 6. sınıf öğrencileri minderlerin üstüne oturarak yanlarında getirdikleri kitapları açıp Cengiz Topel Meydanında bulunan Atatürk Anıtı önünde 1 saat kitap okudu.
Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu 6. sınıf öğrencileri Okul Müdürü Ahmet Ormancı ve Sınıf öğretmenleri Ekrem Koç ile birlikte ellerinde dövizlerle Hükümet Konağı önünde oturarak kitap okudular. Sınıf Öğretmeni Ekrem Koç konu ile ilgili verdiği bilgi de ‘Farklılık oluşturmak amacı ile insanların zihninde kitap okumanın önemi ile ilgili şuur oluşturmak, ayrıca okumanın insan hayatı için bir vazgeçilmez bir unsur olduğunu yaygınlaştırmak amacı ile bugün böyle bir faaliyet gerçekleştirdik’dedi. Milli Eğitim Müdürü Tahsin Altunsoy, İl Milli Eğitim Şube Müdürü İskender Yıldırım, Müfettişler kitap okumaya destek vererek öğrenciler ile birlikte oturarak birer sayfa kitap okudular.

DSC8387.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

YASAL UYARI
Karaelmas Gazetesinin WEB sitesinde sunduğu görüntüler sadece inceleme ve taslak amaçlıdır.
  “KG” logolu görsellerin herhangi bir şekilde kullanılması yasal değildir ve kullanım aşamasında tarafınıza lisanslanması için Karaelmas Gazetesi’ne başvurmanız gerekmektedir. Aksi takdirde ceza uygulanır ve 5846 sayılı yasa uyarınca kanuni işlem yapılır.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

error: Content is protected !!