Soma Karaelmas Gazetesi

resim yükle

Şehit Polisler Mezarları Başında Anıldı

Şehit Polisler Mezarları Başında Anıldı
1.893 views
09 Nisan 2014 - 7:30

Türk Polis Teşkilatının Kuruluşunun 169. yıl dönümü çeşitli etkinliklerle kutlanırken, görevi başında şehit olan polis memurları da mezarları başında anıldı.
Soma İlçe Emniyet Müdürlüğünce, Türk Polis Teşkilatının Kuruluşunun 169. yıl dönümü kapsamında Polis Şehitliği ziyaret edildi. Soma Belediye Başkanı Hasan ergene, Soma İlçe Emniyet Müdürü Okan Arslan kamu kurum ve kuruluş temsilcileri, sivil toplum örgütü temsilcileri, Emniyet mensupları ve şehit ailelerinin katıldığı Şehitlikte Soma İlçe Emniyet Müdürü Okan Arslan şehitlik anıtına çelenk koydu ve şeref defterini imzaladı.
Soma İlçe Emniyet Müdürü Okan Arslan, “Yüce Türk Ulusunun huzur ve güvenliğini vatanın ve Cumhuriyetin bölünmez bütünlüğünü koruma uğrunda canları korkusuzca feda etmekten çekinmeyen aziz şehitlerimiz; teşkilatımızın 169. Kuruluş yıldönümünde mevcudiyetinizden aldığımız güçle emanetinizi en yüce değer olarak koruyacak ve sonsuza kadar yaşatacağız. Huzurunuzda saygı ile eğiliyoruz. Ruhlarınız şad olsun” dedi.
Şeref Defterini imzaladıktan sonra Soma İlçe Emniyet Müdürü, Soma Belediye Başkanı Hasan Ergene ve beraberindekiler şehit polislerin mezarlarını ziyaret ederek, karanfil bıraktı ve dua etti.

DSC0719.jpg

DSC0735.jpg

 

 

 

 

 

YASAL UYARI
Karaelmas Gazetesinin WEB sitesinde sunduğu görüntüler sadece inceleme ve taslak amaçlıdır.
  “KG” logolu görsellerin herhangi bir şekilde kullanılması yasal değildir ve kullanım aşamasında tarafınıza lisanslanması için Karaelmas Gazetesi’ne başvurmanız gerekmektedir. Aksi takdirde ceza uygulanır ve 5846 sayılı yasa uyarınca kanuni işlem yapılır.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

error: Content is protected !!