Soma Karaelmas Gazetesi

Şehit Ailelerine Didim Tatili

Şehit Ailelerine Didim Tatili
1.831 views
15 Temmuz 2014 - 7:25

13 Mayıs’ta yaşanan maden faciasının ardından yaşamını yitiren 301 madencinin yakınlarına Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu (TŞOF) tarafından 3 günlük Aydın-Didim tatili düzenlendi.
Cengiz Topel Meydanı önünde 2 otobüs aileleri alarak 13.30 sıralarında yola çıktı. Yaklaşık 70 kişi yakınları ve aileleri ile birlikte Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonunun Didim dinlenme tesislerinde 3 gün boyunca tatil yapacak. Soma Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Dursun Solak ‘ Maden faciasının ardından TŞOF böyle bir istekle geldi. Bizde Kaymakamlığımıza bunu ilettik. Kaymakamlık, TŞOF ve Odamız tarafından ortaklaşa olarak böyle bir tatil programı düzenlendi. 3 gün boyunca dinlenme tesislerinde maden şehidi yakınlarımız tatillerini yapacak. Yeme içme, her türlü masraflar federasyonumuz tarafından karşılanacak. ‘dedi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

YASAL UYARI
Karaelmas Gazetesinin WEB sitesinde sunduğu görüntüler sadece inceleme ve taslak amaçlıdır.
     “KG” logolu görsellerin herhangi bir şekilde kullanılması yasal değildir ve kullanım aşamasında tarafınıza lisanslanması için Karaelmas Gazetesi’ne başvurmanız gerekmektedir. Aksi takdirde ceza uygulanır ve 5846 sayılı yasa uyarınca kanuni işlem yapılır.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

error: Content is protected !!