Soma Karaelmas Gazetesi

resim yükle

Seher Ali Ortaokulu Eğitime Açılıyor

Seher Ali Ortaokulu Eğitime Açılıyor
7.343 views
28 Ağustos 2014 - 7:22

24 derslikli olarak İnönü Mahallesinde yapımı tamamlanan Seher Ali Ortaokulu 2014-2015 Eğitim öğretim yılına merhaba demeye hazırlanıyor.
Soma Köylere Hizmet Götürme Birliği tarafından yapılan 24 derslikli ortaokul 2014-2015 Eğitim Öğretim yılında açılıyor. 02 Nisan 2013 tarihinde yapımına başlanan yaklaşık 1 milyon 200 bin liraya ihale edilen okulun tamamlanması ile birlikte 16 derslikli Zübeyde Hanım İlkokulu ve 24 derslikli Mehmet Akif Ersoy İlkokulu ikili öğretimden tekli sisteme geçecek.
Komisyonda alınan karar ile ismi Sener Ali Ortaokulu olarak belirlenen 24 derslikli Ortaokulun tamamlanması ile birlikte İnönü Mahallesinde bulunan Zübeyde Hanım İlkokulu ve Atatürk Mahallesinde bulunan Mehmet Akif Ersoy İlkokulunda bulunan yaklaşık 800 öğrenci ile bu yıl yeni okullarında eğitim öğretime merhaba diyecekler. Okul Müdürü olarak Nakliyeciler Kooperatifi İlkokulu Müdür Yardımcısı Rahmi Güler görevlendirildi. Okulun açılmasına sayılı günler kala Atatürk büstü yapılmaya başlandı. Bahçede çevre düzenlemesinin henüz yapılmamış olması ise dikkatlerden kaçmıyor.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

YASAL UYARI
Karaelmas Gazetesinin WEB sitesinde sunduğu görüntüler sadece inceleme ve taslak amaçlıdır.
     “KG” logolu görsellerin herhangi bir şekilde kullanılması yasal değildir ve kullanım aşamasında tarafınıza lisanslanması için Karaelmas Gazetesi’ne başvurmanız gerekmektedir. Aksi takdirde ceza uygulanır ve 5846 sayılı yasa uyarınca kanuni işlem yapılır.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

error: Content is protected !!