Soma Karaelmas Gazetesi

Seçmen Listeleri Askıda

Seçmen Listeleri Askıda
1.769 views
13 Ocak 2014 - 7:59

Soma’da 30 Mart’ta 77 bin 76 Seçmen Oy Kullanacak.
30 Mart 2014 tarihinde yapılacak olan yerel seçimler öncesinde seçim kurullarında çalışmalar hız kazandı. Mahalle ve Köy Muhtarlıklarında seçmen listeleri askıya çıkarıldı.
30 Mart 2014 tarihinde yapılacak olan Mahalli İdareler Genel Seçimleriyle ilgili Muhtarlık Bölgesi Askı Listeleri 10 Ocak 2014 tarihinden itibaren başlayarak 23 Ocak 2014 günü mesai bitine kadar tüm mahalle ve köy muhtarlıklarında askıya çıkarıldı.
Konu ile ilgili olarak bilgi veren Soma Seçim Kurulu Müdürü Selattin Bozkurt, “ Yaklaşan seçim ile birlikte Soma’mızda Mahalle ve Köy muhtarlıklarımıza listelerimiz dağıtıldı. Soma merkezde 51 bin 406 seçmenimiz var. Belde ismiyle Mahalle adını alan bölgelerimizde ise 25 bin 67 seçmen toplam ise 77 bin 76 seçmenimiz bulunmaktadır” dedi.
Bozkurt, Soma Seçim Müdürlüğünün bulunduğu Hükümet Konağındaki 2. kattaki yerinin genişletilerek seçim hazırlıklarının hız kazandığını kaydetti.

DSC3157.jpg

DSC3171.jpg

 

YASAL UYARI
Karaelmas Gazetesinin WEB sitesinde sunduğu görüntüler sadece inceleme ve taslak amaçlıdır.
  “KG” logolu görsellerin herhangi bir şekilde kullanılması yasal değildir ve kullanım aşamasında tarafınıza lisanslanması için Karaelmas Gazetesi’ne başvurmanız gerekmektedir. Aksi takdirde ceza uygulanır ve 5846 sayılı yasa uyarınca kanuni işlem yapılır.

GÜNLÜK HABER AKIŞI
Hava sıcaklığına dikkat!
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Dereceler Soma’nın
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kopya düzeneği ile yakalandı
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Protokolden tam not
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kültür Evi Ödül alacak
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Çocuklar Doğada

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

error: Content is protected !!