Soma Karaelmas Gazetesi

‘Seçimin Galibi MHP Olmuştur’

‘Seçimin Galibi MHP Olmuştur’
1.422 views
11 Nisan 2014 - 6:02

MHP Soma İlçe Başkanı Vedat Erdem yaptığı açıklamasında, Soma’ da belediye başkanlığını AKP almış olmasına rağmen tüm halkın kabul ettiği şudur ki bu seçimin galibi MHP olmuştur” dedi.
MHP Soma İlçe Başkanı Vedat Erdem açıklamasında, “30 Mart yerel seçimleri yoğun çalışmaların ardından herhangi bir kötü olay yaşanmaksızın, kazaya belaya meyil vermeden son buldu. Soma’da belediye başkanlığını kazanan Hasan Ergene’ ye, belediye meclisinde görev almayı hak eden belediye meclis üyelerine, tüm muhtarlarımıza ve tabii ki Manisa Büyükşehir Belediye Başkanlığını kazanarak Manisa’da hizmetin zaferini ilan eden Cengiz Ergün beye tebriklerimizi sunar, halkımıza hizmet etmekte cömert davranmaları adına soma olarak sonuna dek yanlarında olacağımızı ilan ederiz.
Soma’ da belediye başkanlığını AKP almış olmasına rağmen tüm halkın kabul ettiği şudur ki bu seçimin galibi MHP olmuştur. MHP ilçe teşkilatı, belediye başkan adayı, meclis üye adayları, ülkü ocakları, ülkücü işçiler derneği ve tabii ki MHP kadınlar kolu bir bütün olarak üç (3) ay gibi kısa bir sürede yaptığı çalışmalarla soma halkının gönlünde taht kurmuş ve halkımızın büyük bir çoğunluğunun teveccühünü kazanarak 2009 seçimlerine nazaran bu seçimde rekor bir sıçrayış göstermiştir.
Bu seçimin galibi Soma’da MHP diyoruz. Çünkü bizim arkamızda milyonlarca para harcayarak oy devşirmeye çalışan iş adamları yok, halkı baskı altında tutan zalimler yok, bizim yalnız ve yalnız inancımız ve yüreğimiz var. Gün oldu salça ekmek yedik, gün oldu sıcak bir tas tarhana ama hiçbir zaman kimseye eğilmedik. Biz Türk milletinin sesi ve rehberi olma yoluna çıktık, sonuna kadar da bu yolda yürüyeceğiz.
MHP Soma ilçe teşkilatı bünyesinde seçim kampanya sürecinde tüm zorluklara rağmen bizlerle birlikte çalışmalara katılan, gücümüze güç katan, fiziki olarak bire bir aramızda bulunamasa bile Soma halkının doğru hizmeti temiz ellerden alması için emek sarf eden ve oylarıyla da bize destek veren bildiğimiz bilmediğimiz tüm kardeşlerimizden Allah razı olsun. Bu ekibin çalışmaları ile bu inanç ve temiz yüreklerin duaları ile Büyükşehir belediyesi MHP idaresine verilmiştir.
Siyasi görüş ayrımı yapmadan, kayırmacaya, kandırmacaya, rant sağlamaya başvurmadan hizmet adına gereken ne varsa Büyükşehir Belediye Başkanlığı tarafından yapılacağına milliyetçi hareket partisi olarak biz söz veriyoruz.
Bizim kapımız her daim açıktı, bundan sonra da açık kalacaktır Soma halkı hizmete aç, bunu biliyoruz ve gerçek hizmetin nasıl yapıldığını göstermek için buradayız.
Tüm Soma halkına tekrar teşekkür ediyor ve herkesi partimize davet ediyoruz” dedi.

 

 

 

 

 

 

 

 

YASAL UYARI
Karaelmas Gazetesinin WEB sitesinde sunduğu görüntüler sadece inceleme ve taslak amaçlıdır.
  “KG” logolu görsellerin herhangi bir şekilde kullanılması yasal değildir ve kullanım aşamasında tarafınıza lisanslanması için Karaelmas Gazetesi’ne başvurmanız gerekmektedir. Aksi takdirde ceza uygulanır ve 5846 sayılı yasa uyarınca kanuni işlem yapılır.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin

    Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

    error: Content is protected !!