Soma Karaelmas Gazetesi

resim yükle

‘Sana Paran Yok Diyen Mi Oldu Sayın Başkan’

‘Sana Paran Yok Diyen Mi Oldu Sayın Başkan’
2.221 views
06 Ocak 2014 - 7:34

MHP Soma İlçe Başkanlığı tarafından basın açıklaması yapıldı.
Yapılan Basın açıklaması şöyle; “01 Ocak itibariyle Büyükşehir Belediyesi olmamız nedeniyle halkımız istek ve şikâyetlerini artık bölgemizde çalışmalarıyla efsane olan Manisa Belediye Başkanımız Cengiz ERGÜN’ e iletmekte ve kendisinden Soma Bölgesine hizmet getirmesini istemektedir. Buna karşılık olarak hiç gecikmeden halkımıza hizmeti ulaştırmak için uğraşan Manisa Belediye Başkanımız Cengiz ERGÜN’ ün çalışmaları yalnızca koltukları işgal etmek için koltuklarda oturanları o kadar rahatsız etmiş olacak ki Cengiz ERGÜN’ ün çalışmalarına nasıl engel oluruz diye son günlerde sıraya girenleri görmekteyiz.
Turgutalp halkının isteği üzere halkımızın yoğun kullandığı yerlerde yağmur altında ıslanmaması için Soma- Savaştepe yol ayrımına ve benzeri bazı noktalara koyulmak üzere Manisa Belediye Başkanımızın 04.01.2014 günü göndermiş olduğu duraklardan bir tanesi Savaştepe yol çatısına monte edilirken Turgutalp Belediye Başkanı Sayın Ali TULUP Beyefendi zabıtalarını göndererek durağın oraya koyulamayacağını belirtmiştir.
Kendisini telefonla arayıp neden bu durak buraya koyulamaz diye sorduğumuzda,
‘’ bizim paramız var, durak falan istemiyoruz. Oraya biz durak siparişi verdik, dedi’’
Başka bir yere takılsın başkanım, elbet ihtiyaç vardır dediğimizde,
‘’ bizim böyle şeylere ihtiyacımız yok, paramız çok bizim biz kendimiz alırız’’ diyerek telefonu kapattı.
Sana paran yok diyen mi oldu sayın başkan, Tüm Türk Milleti sizlerin parasının ne kadar çok olduğunu artık nereye saklayacağınızı bilmediğinizi ve yatak odalarınızdan para sayma makinelerinin çıktığını zaten biliyor. Kendi kendinizin sonunu hazırlıyorsunuz ama vatandaşın parasıyla sağa sola hava yaparken vatandaşa gelen hizmete engel olmak ta neyin nesi. Siz kendinizi ne zannediyorsunuz da vatandaşın hizmet almasına engel oluyorsunuz. Hizmet mercii olan belediyelerin başkanlıklarına aday oluyorsunuz, vatandaşın teveccühünü kazanıyorsunuz size oy veriliyor sizler ise hizmeti getirmek için çırpınmanız gerekirken, gelen hizmet sizlere prim kazandırmayacak korkusuyla vatandaşın haklarını gasp ediyor ve hizmete engel oluyorsunuz.
Hangi akla hizmet veriyorsunuz, siz ne yaptığınızı zannediyorsunuz. Halka hizmet vermeyecekseniz boşuna işgal etmeyin o koltukları derhal terk edin. Hak edenler hizmet edenler elbet çıkacaktır.
MHP SOMA İLÇE BAŞKANLIĞI olarak halkımızı bilgilendirmek adına yazdığımız bu yazı, bizleri şoke eden ve içimizi acıtan bu gerçek TURGUTALP HALKINA ve beraberinde Soma Halkına karşı uygulanan ihanetin en büyük göstergesidir. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla Soma Halkını selamlıyoruz.”

 

 

 

 

YASAL UYARI
Karaelmas Gazetesinin WEB sitesinde sunduğu görüntüler sadece inceleme ve taslak amaçlıdır.
  “KG” logolu görsellerin herhangi bir şekilde kullanılması yasal değildir ve kullanım aşamasında tarafınıza lisanslanması için Karaelmas Gazetesi’ne başvurmanız gerekmektedir. Aksi takdirde ceza uygulanır ve 5846 sayılı yasa uyarınca kanuni işlem yapılır.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin

    Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

    error: Content is protected !!