Soma Karaelmas Gazetesi

Rıfat Dağdelen 14. Pilav Gününü Yaptı

Rıfat Dağdelen 14. Pilav Gününü Yaptı
3.737 views
02 Kasım 2013 - 8:10

Soma Rıfat Dağdelen Anadolu Lisesi’nin 20. kuruluş yıldönümüne özel 14. pilav gününü gerçekleştirdi. Okul Aile Birliği tarafından düzenlenen pilav gününde öğrencilerin coşkusu ayrı bir renk kattı.
Soma Belediye Başkanı Hasan Ergene, Turgutalp Belediye Başkanı Ali Tulup, Avdan Belediye Başkanı Sabır Tuna, Soma İlçe Milli Eğitim Müdürü Tahsin Altunsoy, Şube Müdürleri, Kardeş Kurum olan ELİ Müessese Müdürü Hakkı Duran, ELİ İdari ve Sosyal İşler Müdürü Nuh Ödül, Soma İlçe Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Kenan Orhan, Çevre okul müdürleri ve öğretmenlerin katılımı ile yapılan pilav gününde ders görmeyen öğrenciler gönüllerince eğlendiler.
Okul Aile Birliği Başkanı Ayhan Kiraz ‘Okulumuzun 20. yılını kutluyoruz. Bu güzel günümüze katılarak bizleri onurlandıran herkese teşekkür ediyorum’ dedi.

 

 

 

 

 

 

YASAL UYARI
Karaelmas Gazetesinin WEB sitesinde sunduğu görüntüler sadece inceleme ve taslak amaçlıdır.
“KG” logolu görsellerin herhangi bir şekilde kullanılması yasal değildir ve kullanım aşamasında tarafınıza lisanslanması için Karaelmas Gazetesi’ne başvurmanız gerekmektedir. Aksi takdirde ceza uygulanır ve 5846 sayılı yasa uyarınca kanuni işlem yapılır.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

error: Content is protected !!