Soma Karaelmas Gazetesi

Resmi Atış Poligonu Hazırlanıyor

Resmi Atış Poligonu Hazırlanıyor
2.301 views
01 Ağustos 2014 - 7:58

Soma Kara ve Şu Avcılar Derneği Genç Başkanı Timur Aka ve Genç Yönetimi 2-3 Ağustos’ta yapılacak olan Türkiye geneli kurşun atış yarışması için gece gündüz demeden üstün bir çaba sarf ederek atış poligonu’nu yetiştirmeye çalışıyor.
Yapılan çalışmalar hakkında açıklama yapan Aka ” Soma da böyle bir organizasyona vesile olduğumuz için gururluyuz çünkü bu yarışma sonucunda Türkiye Avcıları Maden Şehitleri Anaokulu’nu yapacağız. Bittikten sonra Soma’ya kazandırdığımız bu Okul bizlerin ve Türkiye Avcılarının en büyük gururu olacaktır. Büyüklerimizden aldığımız sözlerle mevcut poligonumuzun Resmi atış poligonu olması ve burada her yıl Milli sporcuların katılacağı yarışmalar düzenlemek en büyük hedefimizdir. 2-3 Ağustosta yapılacak olan Atış yarışmasına tüm Soma Halkımızı Davet ediyor ve Tüm Atıcılara Kazasız Belasız bir Yarışma Diliyoruz.’dedi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

YASAL UYARI
Karaelmas Gazetesinin WEB sitesinde sunduğu görüntüler sadece inceleme ve taslak amaçlıdır.
     “KG” logolu görsellerin herhangi bir şekilde kullanılması yasal değildir ve kullanım aşamasında tarafınıza lisanslanması için Karaelmas Gazetesi’ne başvurmanız gerekmektedir. Aksi takdirde ceza uygulanır ve 5846 sayılı yasa uyarınca kanuni işlem yapılır.

GÜNLÜK HABER AKIŞI
Hava sıcaklığına dikkat!
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Dereceler Soma’nın
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kopya düzeneği ile yakalandı
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Protokolden tam not
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kültür Evi Ödül alacak
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Çocuklar Doğada

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

error: Content is protected !!