Soma Karaelmas Gazetesi

Recai Berber’den Fakülteye Yeşil Işık

Recai Berber’den Fakülteye Yeşil Işık
1.671 views
18 Mart 2014 - 7:14

Ak Parti Manisa Milletvekili Recai Berber, Soma Ticaret ve Sanayi odasında gerçekleştirdiği toplantıda, Soma M.Y.O ve TEİAŞ’ın olduğu yerin Eğitim yerleşkesi olması noktasında çok uygun olduğunu vurguladı.TEİAŞ tesislerinin ise, gerekli tahsisler yapılarak, daha modern bir şekilde hizmet verebileceği farklı bir yere taşınabileceğini,bu sayede fakülte için ihtiyaç olan alanın sağlanabileceğini belirtti.
Soma Belediyesi tarafından gerçekleştirilecek OSB Kamulaştırma bedelinin İller Bankası’ndan sağlanması ve bir sonraki aşama olan alt yapı yatırımının da Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı bütçesinden kredilendirilmesi desteğinin de sözünü verdi.
Milletvekili Recai Berber, Soma OSB’ye santralden sıcak suyun getirilebileceğini ve doğal gaz ile birlikte yatırımcılar açısından Soma OSB’nin önemli bir cazibe merkezi olacağının altını çizdi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

YASAL UYARI
Karaelmas Gazetesinin WEB sitesinde sunduğu görüntüler sadece inceleme ve taslak amaçlıdır.
  “KG” logolu görsellerin herhangi bir şekilde kullanılması yasal değildir ve kullanım aşamasında tarafınıza lisanslanması için Karaelmas Gazetesi’ne başvurmanız gerekmektedir. Aksi takdirde ceza uygulanır ve 5846 sayılı yasa uyarınca kanuni işlem yapılır.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin

    Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

    error: Content is protected !!