Soma Karaelmas Gazetesi

resim yükle

RAM’dan Öğrenci Velilerine Seminer

RAM’dan Öğrenci Velilerine Seminer
2.462 views
07 Kasım 2013 - 7:50

Soma Rehberlik ve Araştırma Merkezi (RAM) Müdürlüğü tarafından, Soma’da bulunan ve destek eğitimi alan öğrencilerin velilerine yönelik seminer düzenlendi.
Soma Rehberlik ve Araştırma Merkezi (RAM) Müdürü Recep Gölükcü tarafından özel eğitimli bireylerin gereksinimlerini konu alan seminer verildi.
Soma Belediye Düğün Salonu’nda verilen seminer de konuşan RAM Müdürü Recep Gölükcü, özel eğitim gereksinimli çocukların ailelerinin bu durumu kabullenme süreçleri hakkında bilgi verdi. Bu çocukların bilişsel özellikleri ve psikolojik özelliklerinin neler olduğu, destek eğitimi aldıkları kurumlardaki hakları hakkında bilgilendirdi.
RAM Müdürü Recep Gölükcü konuşması sırasında velilere sık sık öneri ve tavsiyede bulundu.Seminer sonrasında veliler böyle seminerlerin ve bilgilendirmelerin çok iyi olduğunu ve sık sık yapılması gerektiğini, bu çalışmalardan memnuniyet duyduklarını belirttiler.

 

 

 

YASAL UYARI
Karaelmas Gazetesinin WEB sitesinde sunduğu görüntüler sadece inceleme ve taslak amaçlıdır.
“KG” logolu görsellerin herhangi bir şekilde kullanılması yasal değildir ve kullanım aşamasında tarafınıza lisanslanması için Karaelmas Gazetesi’ne başvurmanız gerekmektedir. Aksi takdirde ceza uygulanır ve 5846 sayılı yasa uyarınca kanuni işlem yapılır.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

error: Content is protected !!