Soma Karaelmas Gazetesi

POLYAK EYNEZ’DEN EĞİTİME KATKI

POLYAK EYNEZ’DEN EĞİTİME KATKI
23 views
08 Ekim 2021 - 6:31

Kınık’ta faaliyetlerini sürdüren POLYAK EYNEZ şirketinden eğitime destek amacıyla Kınık İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile iş birliği yapıldı.

Okulların açılması ile birlikte özellikle ana sınıfı, ilkokul ve özel eğitim ihtiyacı olan çocuklarımızın ihtiyacı olan kitap ve gelişim materyalleri belirlendi.
POLYAK EYNEZ yetkilileri, Kınık İlçe Milli Eğitim Müdürü Ömer Derelioğlu ve Şube Müdürü Mehmet Birinci’nin katılımı ile gerçekleştirilen kitap tesliminde içtenlik dolu anlar yaşandı.
POLYAK EYNEZ Teknik Genel Müdür Yardımcısı Kaan Uzuner, İşletme Direktörü Serhat Özkan, İnsan Kaynakları Direktörü Lerzan Erkan Yamaner, Sağlık Hizmetleri Koordinasyon Müdürü Dr. Caner Süer, İdari İşler Müdürü Uğur Yenen ve Eğitim Müdürü Başak Karakuş’un katıldığı ve öğrencilere kitaplarının verildiği okullarda çocukların gösterdiği içten davranışlar katılanları duygulandırdı.
İlçe Milli Eğitim Müdürü Ömer Derelioğlu yaptığı konuşmada “Polyak Eynez’in yaptığı bu katkı çocuklarımız ve aileleri için çok kıymetli. Okullarımızın ihtiyaçlarının karşılanması konusunda verilecek desteklerle birlikte önemli katkılar sağlanacak. Polyak Eynez Genel Müdürü Sn. Serkan Bahçekapılı’ya desteklerinden ötürü çok teşekkür ederiz.” diyerek görüşlerini belirtti.
Polyak Eynez İnsan Kaynakları Direktörü Lerzan Erkan Yamaner’de; “Fiba Grup şirketlerinden biri olan Şirketimizin, eğitime verdiği önem çok büyük. Eğitimin ve çocuklarımızın her zaman yanında olacağız. Bu konuda İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz ile iş birliğimiz devam edecek. Tüm eğitim kurumlarımıza yeni eğitim yılında başarılar dileriz.” dedi.
Öte yandan, yaptığı destek ve bağışlarla onlarca öğrenciye ulaşan Polyak Eynez A.Ş., okullara yaptığı eğitim-öğretim materyalleri desteğinin yanında, okulların hizmet binalarının fiziki ihtiyaçları içinde inşaat, tamir-bakım, tadilat, badana-boya çalışmamaları için ilgili birimleri tarafından çalışmalar başlattı.
İhtiyacı olan okullar için gerekli eksikliklerin giderilmesi için ilgili inşaat faaliyetlerinin kısa sürede başlatılacağı işletme tarafından duyuruldu.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

error: Content is protected !!