Soma Karaelmas Gazetesi

“Pijamalı Adamlar” İlk Kez Soma’da Gösterime Girdi

“Pijamalı Adamlar” İlk Kez Soma’da Gösterime Girdi
4.278 views
09 Nisan 2014 - 7:15

Soma Tiyatro Dükkanı’nın katkıları ve İmbat Madenciliğin sponsorluğunda İkiz Kuleler Tiyatro salonunda gerçekleşen oyunda “Pijamalı Adamlar” Soma’lıları kahkahaya boğdu
Soma Kaymakamı M. Bahattin Atçı ve Eşi, Soma İmbat Maden Yetkilileri ve çok sayıda tiyatro severin katıldığı gecede, oyuncular yaşanan teknik aksaklıklara rağmen  profesyonelce   aksaklıkları oyuna dahil ederek  ortaya  daha  komik bir oyun çıkmasını sağladılar. Necmi Yapıcı’nın yazıp yönettiği oyunda, Necmi  Yapıcı, Ceyhun Fersoy, Erdem Baş, Cem Aksakal, Murat  Ergür, Faruk Sofuoğlu ve Ufuk Yapıcı rol alıyor. Günümüzde yaşanan olayları mizahi bir dille anlatırken,  günümüzde insanların delilik sınırında yaşadığı gözler önüne seriliyor. Kimi aşkından, kimi yalanlardan, kimi trafikten, kimi siyasetten, kimi yaşam koşullarının zorluğundan delirmiş insanların kısa skeçlerle anlatıldığı oyun ilk kez Soma’da gösterime girdi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

YASAL UYARI
Karaelmas Gazetesinin WEB sitesinde sunduğu görüntüler sadece inceleme ve taslak amaçlıdır.
  “KG” logolu görsellerin herhangi bir şekilde kullanılması yasal değildir ve kullanım aşamasında tarafınıza lisanslanması için Karaelmas Gazetesi’ne başvurmanız gerekmektedir. Aksi takdirde ceza uygulanır ve 5846 sayılı yasa uyarınca kanuni işlem yapılır.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

error: Content is protected !!