https://www.somakaraelmas.com/modern-pazaryeri-projesi-hazirlaniyor.html
https://www.somakaraelmas.com/istanbul-sozlesmesi-kirmizi-cizgimizdir.html
https://www.somakaraelmas.com/cinayet-degil-vahsettttttt.html
https://www.somakaraelmas.com/kadin-toplumun-temelidir.html
https://www.somakaraelmas.com/girisimcilikte-kadin-gucu-fuari.html
https://www.somakaraelmas.com/ilk-kadin-muhtara-ziyaret.html
https://www.somakaraelmas.com/200-kadin-kahvaltida-bulustu.html
https://www.somakaraelmas.com/kadin-kollarinda-emel-ozdemir-donemi.html
https://www.somakaraelmas.com/esnaf-odasindan-kadin-uyelere-ziyaret.html
https://www.somakaraelmas.com/siddetsiz-bir-toplum-adalet-esitlik-ve-baris-icin-diren-kadin.html
https://www.somakaraelmas.com/kadin-dogum-uzmanimiz-gecici-gorevle-geliyor.html
https://www.somakaraelmas.com/kadin-isciler-topraga-verildi.html
https://www.somakaraelmas.com/somali-kadinlar-ciftciler-gununu-kutlandi.html
https://www.somakaraelmas.com/kesk-kadinlar-gununu-kutladi.html
https://www.somakaraelmas.com/kadinlar-sozlesmeye-sahip-cikiyor.html

Soma Karaelmas Gazetesi

Özkan Milletvekilliği aday adaylığını açıkladı

Özkan Milletvekilliği aday adaylığını açıkladı
2.224 views
23 Nisan 2018 - 19:13

Ak Parti Eski İlçe Başkanı  Av .Mehmet Ali Özkan 24 Haziran’da yapılacak olan  seçimlerde Manisa Milletvekilli Aday Adaylığını açıkladı.

M.Ali Özkan açıklamasında; “14 Ağustos 2001’de bu milletin bağrından çıkmış bir yiğit insanın yol arkadaşlarıyla birlikte kurduğu Ak Parti 03 Kasım 2002 seçimleriyle tek başına iktidara gelmiş ve o günden sonra girdiği bütün seçimlerde milletimizin teveccühünü kazanmıştır. Ak Parti ile millet iktidara gelmiştir. Ak Parti ile birlikte çetelerin, vesayetçilerin istikamet çizdiği Türkiye geride kalmış milletimizin çizdiği rotada ilerleyen yeni Türkiye, güçlü Türkiye dönemi başlamıştır. 16 yıldan bu yana bütün Ak Parti iktidarları sadece kendisine oy verenlerin değil, bütün milletimizin, 81 milyonun iktidarı olma gayretinde olmuştur.

Ak Parti ; seçkinlerin değil milletin iktidarı olmayı önceleyen, mazlumun, mağdurun, garip gurebanın yanında olan, ekonomide güçlü, dış politikada söz sahibi bir Türkiye’yi hedefleyen, özgürlüklerin önündeki engelleri kaldıran, herkesin inançlarında ve yaşayışında özgür olduğu bir Türkiye’yi hedefleyen bir parti olmuştur. 2002 Öncesindeki dönemde 1 ay sonra ne olacağını kestiremeyen bir Türkiye varken bu gün 2023’ü, 2053’ü 2071’i planlayan bir Türkiye vardır.

Rabbim’e hamdolsun ki bana da bu güzide topluluğun içerisinde Ak Parti’ye gönül veren kardeşlerimle yol arkadaşlığı yapma bahtiyarlığını bahşetti. 2004-2009 döneminde Soma Belediye Meclisi üyesi, 2009-2015 arasında da Soma ilçe başkanı olarak yol arkadaşlarımla birlikte davamıza, milletimize hizmet etmenin gayreti içerisinde olduk. İlçe başkanlığım döneminde birlikte çalışma fırsatı bulduğum birçok arkadaşım bu gün partimizde ana kademe yönetiminde, kadın kollarımızda, gençlik kollarımızda ve belediye meclisinde hizmet vermeye devam etmektedir. Belediye başkanımız Sayın Hasan ERGENE ile de 5 yılı belediye meclis üyeliği ve 6 yılı da ilçe başkanlığı olmak üzere 11 yıl boyunca birlikte çalışma ve hizmet etme imkânı bulduk. Şu an ilçe başkanlığı görevini yürüten Sayın Mehmet Ali AKSOY da kurulduğu günden bu yana teşkilatımızın hizmetinde olan ve 6 altı ay önce yüklendiği ilçe başkanlığı görevini başarıyla yürüten değerli bir dostum ve ağabeyimdir.

“İlçe başkanı olarak görev yaptığım süre içerisinde partimizi layıkıyla temsil etme gayreti içerisinde olduk. İlçe başkanlığımız döneminde girdiğimiz 1 genel seçim, 2 yerel seçim, 1 referandum ve 1 cumhurbaşkanlığı seçiminden alnımızın akıyla çıktık, partimizi ve tabanımızı memnun edecek sonuçlar aldık. 6 Yıla yaklaşan ilçe başkanlığı görevim boyunca başta üyelerimiz olmak üzere, kadın ve gençlik kollarımızla, belediye başkanlarımızla, sivil toplum kuruluşlarıyla uyumlu olmaya ve iyi ilişkiler kurmaya özen gösterdik. Mazlumun, mağdurun yanında olmaya gayret ettik. Kişilerin menfaatleri değil toplumun menfaatlerini ön planda tuttuk. Yaşadığımız beldeye nasıl hizmet edebileceğimizin, şehrimizi nasıl kalkındırabileceğimizin derdinde olduk. Genel başkanımız, liderimiz, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN’ın da sık sık vurguladığı Şeyh Edebali’nin “ insanı yaşat ki devlet yaşasın” sözünü kendimize düstur edindik. Kurulduğu günden bu yana partimize her kademede hizmet eden dava arkadaşlarıma bütün kalbimle teşekkür ediyor, vefat edenlere de Allah’tan rahmet diliyorum.

2014 Yılında yapılan Cumhurbaşkanlığı seçimi, 7 Haziran 2015 ve 1 Kasım 2015 seçimlerinden bu yana millet olarak çok önemli sınavlardan geçtik. 2015 yılı yaz aylarında Güneydoğu Anadolu bölgemizde başlatılan terör hareketleri ile ülkemizin istiklaline, milletimizin birliğine kasteden terör örgütlerine karşı güvenlik güçlerimiz ve milletimiz ile adeta bir istiklal mücadelesi vererek bölgeyi terör örgütlerinden temizledik. 15 Temmuz 2016’da fetulahçı terör örgütünün hain darbe girişimini milletimizin destansı mücadelesi ile püskürttük. 250’yi aşkın şehit verdiğimiz ve 2100’ü aşkın vatandaşımızın gazi olduğu bu olaylarda adeta ikinci istiklal mücadelesi verdik ve bu gün, tarihimize ikinci kurtuluş savaşı olarak geçti. Sonrasında Suriye’de yaşanan iç savaştan dolayı güney sınırlarımızın tehlike altında kalması üzerine önce Fırat Kalkanı Harekâtı ve daha sonra da halen devam eden Zeytin Dalı Harekâtı ile güney sınırlarımızı güvence altına aldık. Her iki harekât da silahlı kuvvetlerimizin 15 Temmuz hain darbe girişimine rağmen gerek operasyon gücünün gerekse silah ve mühimmat gücünün ne denli yüksek olduğunu gösterdiği gibi milletimizin birlik ve beraberliğinin ne kadar güçlü olduğunu tüm dünyaya göstermiştir.

Bu gün geldiğimiz noktada artık yeni bir dönemin başlangıcındayız. Geçtiğimiz hafta içerisinde Partimizin Milliyetçi Hareket Partisi ile yaptığı istişareler sonucunda 24 Haziran 2018 tarihinde TBMM ve Cumhurbaşkanlığı seçimlerinin yenilenmesine karar verildi. 24 Haziran tarihi ülkemiz ve milletimiz için yeni bir dönemin başlangıcıdır. 24 Haziran’dan sonra ülkemiz, daha güçlü, daha müreffeh ve lider ülke olma hedefine ulaşmasında önemli bir kilometre taşı olacak olan Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi ile tanışacak.

Bu güne kadar beraber yol aldığımız teşkilat mensubu arkadaşlarımızla, dostlarımızla ve ailemle yaptığım istişareler sonucunda 24 Haziran 2018 tarihinde yapılacak olan genel seçimlerde Ak Parti’den “Milletvekili Aday Adayı” olmaya karar verdim.

Bütün göstergeler, bütün kamuoyu yoklamaları ortaya koymaktadır ki 15 yılı aşkın bir süredir iktidarda olan Ak Parti’ye milletimizin teveccühü ve desteği artarak devam etmektedir ve önümüzdeki seçimlerin de galibi İnşaallah yine Ak Parti ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN olacaktır. Önce Partimizin kararı, sonra da Manisa’lı hemşerilerimizin teveccühü ile şahsıma milletvekilliği görevi tevdi edilirse 2023’ün güçlü, büyük Türkiye’sine giden yolda liderimiz ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN öncülüğünde ülkeme, şehrime hizmet etmek, büyüyen, güçlenen, gelişen Türkiye’ye, büyüyen, güçlenen, gelişen Manisa’ya bir tuğla olabilmek benim için büyük bir şeref ve çocuklarıma bırakabileceğimiz onurlu bir miras olacaktır.

Genel başkanımız, liderimiz, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN’ın açtığı bu yolda yine onun öncülüğünde Türkiye’yi sadece bölgesinde değil tüm dünyada söz sahibi bir ülke yapma, ülkemizi dünyanın en güçlü ekonomilerinden birine sahip bir ülke yapma hedefine milletimizle birlikte kararlı ve güçlü adımlarla yürümeye devam edeceğiz.

24 Haziran 2018’de yapılacak genel seçimlerin ve Cumhurbaşkanlığı seçimlerinin partimize, Manisa’mıza, ülkemize, aziz milletimize ve Türkiye’yi bir umut olarak gören başta bölgemiz olmak üzere dünyanın her tarafındaki mazlumlara, kardeş halklara hayırlı olmasını Yüce Rabbimden temenni ediyorum.

Av. Mehmet Ali ÖZKAN
AK PARTİ Manisa Milletvekili Aday Adayı

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

error: Content is protected !!