Soma Karaelmas Gazetesi

Özgür Özel’den Soma Çıkartması

Özgür Özel’den Soma Çıkartması
1.989 views
13 Şubat 2014 - 8:10

CHP Manisa Milletvekili Manisa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Özgür Özel Çarşamba gününü Somalılar ile geçirdi. Sabah saatlerinde Soma’ya gelerek şehir turu yapan Özel esnaf ziyareti, köy ziyareti ve çeşitli ziyaretler ile bir gününü Somalılar ile geçirdi.
CHP Soma İlçe Başkanı Murat Bayramoğlu, CHP Soma Belediye Başkan Adayı Bahri Yılmaz ve partililer ile seçim otobüsünde Somalıları selamlayan CHP Manisa Milletvekili ve Manisa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Özgür Özel seçim bürosu önünde kısa bir konuşma yaptı.
 ‘Ergene Belediye Başkanlığı  Makamını İşgal Etmekten Başka Bir Şey Yapmadı’
   Özel konuşmasında ‘Seçim büromuzda çay içip partililerimiz ile sohbet ettikten sonra hep birlikte Soma esnaf ziyareti, pazaryeri ziyareti gerçekleştireceğiz. Ziyaretler sırasında dertleri boyunu aşmış, alnının terini ekmeğine tuz eyleyeyim derken yeryüzü sıcak olsun diye soğuk yer altına giren orada canı pahasına emek harcayan emeği söndürülen, zaman zaman bunu hayatı ile ödeyen maden işçilerimiz ile bir araya geleceğiz. Hafta sonu yapılacak seçimler öncesinde Sendikamızı ziyaret edeceğiz. Çeşitli kurum ziyaretlerinden sonra akşam üstü saatlerinde Zafer mahallesini ve İstasyon mahallesini ziyaret edecek akşam ise çeşitli köy ziyaretlerimiz ise Soma turumuzu tamamlayacağız. Soma’da diri bir örgütümüz ve üzerinde tam mutabakat sağladığımız bir başkan adayımız var. Hep birlikte her geçen gün Soma’yı daha iyi görüyoruz. Gerek Soma Belediyesinde geçen seçimlerin aksine solcuların sosyal demokratların, hemde merkez sağın Akpnin yaptıklarından rahatsız olanların, Cengiz Ergün’ün MHPlilere çektirdiklerinden dolayı küskün olan Milliyetçi Hareket Partililerin, iyi olsun diye oy verip  şimdi pişman olan AKP’ye oy verenlerin destekleri ile Soma belediyesini almak için adım adım ilerliyoruz. Soma Belediye Başkanının ifadeleri sanki 10 yıldır iktidarda olan Soma’nın kaynaklarını kullanan tüketen birisi değilde ilk kez aday oluyormuş gibi 10 yıl boyunca yapacaklarını ifade eden, şunu yapacağım bunu yapacağım ifadeleri ile vatandaşla alay eden bir hale gelmiştir. Ergene’nin 10 yıl önceki broşürlerin elimizde, 5 yıl önceki seçim beyannameleri de elimizde gözünün içine baka baka söyledim. Bunları 10 sene öncede söylüyordun,  10 sene boyunca ne yaptın? 10 sene boyunca Soma’da sömürücü düzenini sürdüren bir AKPli  makamı işgal eden belediye başkanlığı dışında hiçbir şey yapmadın. Cumhuriyet Halk Partisi’nin adayı sayın Bahri Yılmaz ile birlikte Manisa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olarak Ben Özgür Özel doğru yapılan işler varsa sürdüreceğiz. Yanlış yapılan işler var ise düzelteceğiz. Ama bu güzel kente yapılmayan ve hak ettiği şeyleri teker teker yapacağız.’dedi. Partililer ile kısa bir süre sohbet eden Özel kendisine hediye edilen Somaspor atkısı ile poz verdi. Seçim bürosu önünden başlayarak tüm esnafları tek tek dolaşarak Soma’yı Akpli Belediye Başkanının elinden kurtarmak için destek istiyoruz.’dedi. Esnafların sıkıntılarını dinleyen Özel ‘Anketlerde Soma’da AKP ve CHP başabaş yarışıyor. Soma’da %37 ve %38 gibi çok az bir farkla başa baş durumdayız’dedi.
Özel ve beraberindekiler esnaf ziyaretinin ardından Maden İş sendikasını ziyaret ettiler.

DSC5249.jpg

DSC5224.jpg

 

YASAL UYARI
Karaelmas Gazetesinin WEB sitesinde sunduğu görüntüler sadece inceleme ve taslak amaçlıdır.
  “KG” logolu görsellerin herhangi bir şekilde kullanılması yasal değildir ve kullanım aşamasında tarafınıza lisanslanması için Karaelmas Gazetesi’ne başvurmanız gerekmektedir. Aksi takdirde ceza uygulanır ve 5846 sayılı yasa uyarınca kanuni işlem yapılır.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin

    Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

    error: Content is protected !!