Soma Karaelmas Gazetesi

Özerdem Muhtarları Bir Araya Getirdi

Özerdem Muhtarları Bir Araya Getirdi
1.480 views
01 Ağustos 2014 - 8:00

Emniyet Müdürü Nebi Özerdem Mahalle muhtarlar tanışma toplantısı düzenledi. Kaymakam Bahattin Atçı’nın katılımı ile yapılan toplantıda muhtarların desteği istendi.
Kaymakam Bahattin Atçı ‘Soma’da 2 aydır sıkıntılı bir süreç yaşıyoruz. Büyük bir travma yaşadık. Soma kozmopolit yapısı var. Genç nüfus sayısı oldukça fazla olan bir yerde yaşıyoruz. Suç konusu büyük önem taşıyor. Suç işlenmişse faillerin bulunması önemlidir. Bunu güvenlik birimleri takip edecek. Fakat suçun önlenmesi için tedbirler geliştireceğiz. Mahalle muhtarları olarak sizlerin de sorumlulukları var. Sokağınızda ve mahallenizde her türlü konu sizlere intikal ediyor. Polis resmi görevli fakat toplum olarak el ele verirsek suçun önlenmesi konusunda işbirliği içinde olmalıyız.’Soma’da asayiş iyi durumda bunu bozmamamız lazım’dedi. Emniyet Müdürü Nebi Özerdem ise ‘Soma’ya geldiğimden beri takip ediyorum. 2 sorun ön planda Trafik ve Uyuşturucu madde satıcılığı. Bu iki problemi çözdüğümüzde herşeyin üstesinden geliriz. Rahat huzur ve güveni sağlamak için birlikte hareket etmeliyiz. Elektrikli motorlar oldukça yüksek oranda. Vatandaşlarımız ilk şikayetlerini sizlere iletiyor. İkili görüşmeden yanayım. 24 saat kapım açık. Sizler halkın temsilcilerisiniz. Halkımızın polisten neler beklediğini sizler biliyorsunuz. Sizlerde bizlerde halka hizmet ediyoruz. Vatandaş varsa bizlerde varız’dedi. Muhtarlar ise böyle toplantıların geçmiş yıllarda yapıldığını ifade ederek bu tür toplantılara hasret kaldıklarını belirterek teşekkür ettiler.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

YASAL UYARI
Karaelmas Gazetesinin WEB sitesinde sunduğu görüntüler sadece inceleme ve taslak amaçlıdır.
     “KG” logolu görsellerin herhangi bir şekilde kullanılması yasal değildir ve kullanım aşamasında tarafınıza lisanslanması için Karaelmas Gazetesi’ne başvurmanız gerekmektedir. Aksi takdirde ceza uygulanır ve 5846 sayılı yasa uyarınca kanuni işlem yapılır.

GÜNLÜK HABER AKIŞI
Cemil Meriç’ten 2 ayrı gezi
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Fatma Aliye İstanbul’da
GÜNLÜK HABER AKIŞI
CHP’den Tes-İş ziyareti
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Soma’da kenevir yakalandı
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Eğitimler yapıldı
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Gençlik, Kampta buluştu
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Canlar’da Bayrak töreni

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

error: Content is protected !!