Soma Karaelmas Gazetesi

Özerdem Muhtarları Bir Araya Getirdi

Özerdem Muhtarları Bir Araya Getirdi
1.648 views
28 Kasım 2014 - 8:36

Soma İlçe Emniyet  Müdürü Nebi Özerdem, Mahalle Muhtarları ile bir araya geldi.

İlçe Emniyet Müdürlüğü toplantı salonunda mahalle muhtarları ile bir araya gelen Emniyet Müdür Özerdem, Mahalle muhtarlarının sorunlarını dinledi, çözüm arayışı içerisine gireceklerini belirtti.

Muhtarlar, Özerdem’den Çok Memnun

Her ay Emniyet Müdürü ile  bir araya gelerek, sorun ve sıkıntıları, mahalle halkının şikayet ve dileklerini ileterek Özerdem’ den destek isteyen mahalle muhtarı, Emniyet müdürü Nebi Özerdem’e, “ sizden çok memnunuz, zaman bir asayiş ve trafik yönünden sorun ve sıkıntılarımızı dile getirdiysek bizleri geri çevirmeyerek çözüm yolu aradınız ilgilendiniz” diyerek Özerdem’e teşekkür etti.

Emniyet Müdürü Özerdem ise, “sizler mahalle muhtarları olarak vatandaşın sesisiniz, bizlerde bu sese kulak vererek sizlerin yanınızda olamaya her zaman hazırız” dedi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

YASAL UYARI
Karaelmas Gazetesinin WEB sitesinde sunduğu görüntüler sadece inceleme ve taslak amaçlıdır. 
“KG” logolu görsellerin herhangi bir şekilde kullanılması yasal değildir ve kullanım aşamasında tarafınıza lisanslanması için Karaelmas Gazetesi’ne başvurmanız gerekmektedir. Aksi takdirde ceza uygulanır ve 5846 sayılı yasa uyarınca kanuni işlem yapılır.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

error: Content is protected !!