Soma Karaelmas Gazetesi

Özel Fer Göz Soma Tıp Merkezi Açıldı

Özel Fer Göz Soma Tıp Merkezi Açıldı
4.718 views
09 Aralık 2013 - 8:15

Daha önce İdman Sokak üzerinde hizmet veren Özel Fer Göz Soma Tıp Merkezi Turgutalp’teki yeni yerinde görkemli bir törenle hizmete açıldı. Hafta sonu Zafer Mahallesi Saygılı Caddesi üzerinde yapılan açılışa Soma Belediye Başkanı Hasan Ergene, Turgutalp Belediye Başkanı Ali Tulup, Cumhuriyet Başsavcısı Halil İnal, Ak Parti Soma İlçe Başkanı Av. M. Ali Özkan, ELİ Müessese Müdürü Hakkı Duran, Eski Nakliyeciler Kooperatifi Başkanı Yusuf Değirmenci, siyasi parti başkanları, Özel Fer Göz Soma Tıp Merkezi Müdürü Mustafa Günel, doktorlar ve çok sayıda davetli katıldı.
Açılışta konuşma yapan Soma Belediye Başkanı Hasan Ergene, “Uzun yıllardır Soma’mıza başarılı bir şekilde hizmet etmekte. Bizim katlı otoparkımızın altında 2 adet işyerimizi satın almak suretiyle merkezimizi açmıştık. Aradan geçen süre zarfında hem bu işin standartları biraz daha yükseltildi,hem de artan iş hacmine cevap verebilmek için yeni binayı yapma ihtiyacı doğdu. Yeni yerimiz için doktorlarımız uzun bir arayış  neticesinde bu güzel arsayı tespit ettiler. Kendilerini kutluyorum. Turgutlap’imizin bu cennet köşesinde hakikaten şehrimizi de güzelleştiren modern bir tıp merkezini inşa ettiler. Yatırım yapmak için Soma’yı tercih ettikleri için teşekkür ediyoruz. İnşallah bu güne kadar olduğu gibi bundan sonra da bu başarıları artarak devam edecektir.Buna olan inancımız tamdır. Yeni binalarında çok daha hayırlı ve yeni hizmetler sunacaklarına inanıyorum.Başarılarının devamını diliyorum. Hayırlı uğurlu olsun” dedi.
Göz Merkezi Müdürü Mustafa Günel, “Fer Tıp merkezimiz 2907 m2 kapalı alan üzerine sahip. Çift ameliyathanesi olan 30 yatak  kapasiteli. Hasta kabulüne başladık.  Sağlık Bakanlığı’ndan farklı branşlarda kadro talebinde bulunduk. Kısa sürede o kadrolar tamamlandığında hizmet vereceğiz. Kulak burun boğaz, iç hastalıkları, kadın doğum ve çocuk hastalıkları uzmanında kadro istedik. Bu kadrolarımız geldiğinde çok daha iyi hizmet vereceğiz” dedi.

Resim_023.jpg

Resim_016.jpg

DSC0980.jpg

 

YASAL UYARI
Karaelmas Gazetesinin WEB sitesinde sunduğu görüntüler sadece inceleme ve taslak amaçlıdır.
  “KG” logolu görsellerin herhangi bir şekilde kullanılması yasal değildir ve kullanım aşamasında tarafınıza lisanslanması için Karaelmas Gazetesi’ne başvurmanız gerekmektedir. Aksi takdirde ceza uygulanır ve 5846 sayılı yasa uyarınca kanuni işlem yapılır.

 

GÜNLÜK HABER AKIŞI
Hava sıcaklığına dikkat!
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Dereceler Soma’nın
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kopya düzeneği ile yakalandı
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Protokolden tam not
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kültür Evi Ödül alacak
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Çocuklar Doğada

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

error: Content is protected !!