Soma Karaelmas Gazetesi

Özel çocuklar ile özel zaman

Özel çocuklar ile özel zaman
21 views
14 Ekim 2021 - 6:17

Soma İlçe Milli Eğitim Müdürü Bekir Çakmak Şube Müdürü ile birlikte özel çocukları ziyaret ederek özel zamanlar geçirdi.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Bekir Çakmak ve Şube Müdürü Adem Dağcı Özel Eğitim Uygulama Okulu 1. Ve 2. Kademeyi ziyaret etti.
Çakmak, okulda görev yapan öğretmenlerle birlikte sınıfları gezerek engelli öğrencilerle bir araya geldi. Burada çocukların yakın ilgisi ile karşılaşan Çakmak, okulda eğitim gören öğrencilerle tek tek sohbet etti ve öğretmenlerle de görüşerek okulun ihtiyaçları hakkında bilgi aldı. Ziyaret hakkında da kısa açıklamada bulunan İlçe Milli Eğitim Müdürü Bekir Çakmak , özel çocukların daha özverili bir eğitime ihtiyacı olduğunu belirterek “ilçemizde faaliyet gösteren Özel Eğitim ve Uygulama Okulunda öğretmen ve öğrencilerle bir araya geldik. Burada çok özverili bir hizmet var, dezavantajlı çocuklarımızın hayata hazırlanması, onların sosyal yaşantılarını bir nebze de olsa geliştirmeleri açısından buradaki öğretmen arkadaşlarımız büyük emek sarf ediyor. Her birini ayrı ayrı tebrik ediyor ve kendilerine teşekkür ediyorum. Okulda görev yapan arkadaşların kurumumuzdan beklentilerini öğrenmek açısından da bu ziyaret çok faydalı oldu. Özel çocuklarımızla geçirdiğim bu özel zaman beni çok mutlu etti. Hepsine derslerinde ve hayatlarında başarılar diliyorum” şeklinde konuştu.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

error: Content is protected !!