Soma Karaelmas Gazetesi

Özel Birlik’ten Gazetecilere Jest

Özel Birlik’ten Gazetecilere Jest
1.578 views
09 Ocak 2014 - 7:51

Soma’da görev yapan basın mensupları için, 10 Ocak Dünya Çalışan Gazeteciler Günü kapsamında Özel Birlik Koleji tarafından program yapıldı. Programda Soma’da görev yapan gazete temsilcilerine ve muhabirlere plaket ve kahvaltı verildi.
Özel Birlik Koleji’nde düzenlenen programa Soma Kaymakamı M. Bahattin Atçı, Soma Belediye Başkanı Hasan Ergene, Turgutalp Belediye Başkanı Ali Tulup, Soma İlçe Milli Eğitim Müdürü Tahsin Altunsoy, SOSEV Başkanı Mustafa Bayraktar, Nakliyeciler Kooperatifi eski Başkanı Yusuf Değirmenci ve  gazeteciler katıldı.
Özel Birlik İlköğretim Okulu Müdürü Seyfullah Ekim “10 Ocak 1962 yılından beri Çalışan Gazetecilerin Bayramı olarak kutlanıyor.Bizde Özel Birlik Koleji olarak bu yıl hem Gazetecilerimizi hemde muhabirlerimizi ödüllendirmek istedik. Soma’nın tanıtımında ve eğitim haberlerinde emekleri olan gazetecilerimizin Dünya Çalışan Gazeteciler gününü kutluyorum” dedi.
Soma Kaymakamı M. Bahattin Atçı ise ‘Basın bizler için çok önemlidir. Soma’da yaşanan olumlu ve olumsuz her şeyin vatandaşlara ve kamuoyuna duyurulmasında büyük emek sarf ediyorlar. Soma’mızda gerek eğitim gerekse siyaset ve özgür habercilik dalında yapmış oldukları haberler ile Soma halkımıza güncel konuları yazılı ve görsel bir şekilde sunuyorlar. Tüm gazeteci kardeşlerimizin 10 Ocak Dünya Çalışan Gazeteciler Günü kutluyor başarılarının devamını diliyorum’ dedi. Program kahvaltı ile sona erdi.

DSC3616.jpg

DSC3619.jpg

DSC2448.jpg

 

YASAL UYARI
Karaelmas Gazetesinin WEB sitesinde sunduğu görüntüler sadece inceleme ve taslak amaçlıdır.
  “KG” logolu görsellerin herhangi bir şekilde kullanılması yasal değildir ve kullanım aşamasında tarafınıza lisanslanması için Karaelmas Gazetesi’ne başvurmanız gerekmektedir. Aksi takdirde ceza uygulanır ve 5846 sayılı yasa uyarınca kanuni işlem yapılır.

GÜNLÜK HABER AKIŞI
Hava sıcaklığına dikkat!
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Dereceler Soma’nın
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kopya düzeneği ile yakalandı
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Protokolden tam not
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kültür Evi Ödül alacak
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Çocuklar Doğada

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

error: Content is protected !!