Soma Karaelmas Gazetesi

resim yükle

Özel Birlik Anadolu Lisesi Soma Huzurevi’ni Ziyaret Etti

Özel Birlik Anadolu Lisesi Soma Huzurevi’ni Ziyaret Etti
1.665 views
17 Aralık 2013 - 10:27

Özel Birlik Anadolu Lisesi öğrencileri  salı günü, Psikoloji dersi kapsamında Soma Huzurevi’ni  ziyaret  etti . Sosyal etkinlik kapsamında yapılan bu gezide, huzurevindeki yaşlılar ve engelliler ile görüşüldü, sohbet edildi.Yaşlılar ve engelliler için uygulanan “Montessori Metodu” hakkında bilgi alındı. “Montessori Metodu” sayesinde yaşlılarımızın başkalarına muhtaçlığının azaltıldığı ve yapabileceklerinin en fazlasını, bizzat kendilerinin yapmasının sağlandığı belirtildi.
Huzurevi gezisini organize eden Psikoloji öğretmeni Ebru Dündar: “Ziyaret günü huzurevinde düzenlenen eğlencede, yaşlılarımızın mutluluklarına şahit olup, bu sevinci onlarla paylaştık. Onlara ikramlar sunduk.Coşkulu ve yeniden gelmemiz istenen bu ortamdan güzel anılarla ayrıldık.” dedi.

 

 

 

 

 

 

 

 

YASAL UYARI
Karaelmas Gazetesinin WEB sitesinde sunduğu görüntüler sadece inceleme ve taslak amaçlıdır.
  “KG” logolu görsellerin herhangi bir şekilde kullanılması yasal değildir ve kullanım aşamasında tarafınıza lisanslanması için Karaelmas Gazetesi’ne başvurmanız gerekmektedir. Aksi takdirde ceza uygulanır ve 5846 sayılı yasa uyarınca kanuni işlem yapılır.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

error: Content is protected !!