Soma Karaelmas Gazetesi

OSB İçin Çalışmalar Hızlandı

OSB İçin Çalışmalar Hızlandı
1.251 views
10 Kasım 2014 - 8:12

OSB için çalışmalar gittikçe hızlanıyor. Soma Ticaret ve Sanayi Odasında yapılan  olağan toplantıda çevre ilçelerde bulunan OSB’lerin keşiflerinin yapılmasına karar verildi.

Soma Ticaret ve Sanayi Odasında yapılan haftalık olağan toplantıda gelinen nokta ve yapılacak çalışmalar görüşüldü. Soma Ticaret ve Sanayi Odası (STSO), Organize Sanayi Bölgesi (OSB)’nin kurulması için Müteşebbis Heyetinin ve Meclisin aldığı kararlar doğrultusunda görev dağılımında bulunan Yönetim Kurulu tarafından olağan haftalık toplantısında bedel tespit çalışmasında, jeolojik etüd ve imar planında, enerji planlamasında gelinen nokta görüşüldü ve çalışmaların hızlandırılması ile Kınık, Bergama, Akhisar, Salihli ve Turgutlu OSB’lerin keşif ve bilgi amaçlı ziyaret edilmesine karar verildi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

YASAL UYARI
Karaelmas Gazetesinin WEB sitesinde sunduğu görüntüler sadece inceleme ve taslak amaçlıdır. 
“KG” logolu görsellerin herhangi bir şekilde kullanılması yasal değildir ve kullanım aşamasında tarafınıza lisanslanması için Karaelmas Gazetesi’ne başvurmanız gerekmektedir. Aksi takdirde ceza uygulanır ve 5846 sayılı yasa uyarınca kanuni işlem yapılır.

GÜNLÜK HABER AKIŞI
Hava sıcaklığına dikkat!
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Dereceler Soma’nın
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kopya düzeneği ile yakalandı
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Protokolden tam not
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kültür Evi Ödül alacak
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Çocuklar Doğada

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

error: Content is protected !!