Soma Karaelmas Gazetesi

Oryantiring’de göğsümüz kabardı
413 views
17 Eylül 2020 - 11:03

Oryantring’de 2019-2020 sezonu tamamlandı. Soma Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Dilek Mert Türkiye 1.si olurken Soma Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri ise takım halinde Türkiye 2.si oldu.

Oryantiring Sporunun Soma’ya kazandırılmasında büyük emekleri olan Soma Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Dilek Mert, 2019-2020 sezonunun tescillendiğini açıkladı.
Emeği geçenleri tebrik eden Mert açıklamasında ‘Pandemi nedeniyle yarım kalan Türkiye Oryantiring Federasyonu 2019-2020 sezonu Eylül ayında tescillendi.
K35 yaş kategorisini Türkiye 1.si olarak tamamladığım sezonda , antrenörümüz Nursel Düzdemir Topukçu Türkiye 3.sü ve K35 yaş takım kategorisinde Türkiye 1.si , sporcumuz Bayram Can Çelikkaya E18 yaş kategorisinde Türkiye 8.si ve takımlar kategorisinde Soma Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencilerinden oluşan E18 yaş takımı Türkiye 2.si olarak sezonu tamamladık.
Bu başarıda büyük emeği olan antrenörlerimiz Soma Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Beden Eğitimi öğretmeni Sılay Mutlu’ya, kulüp antrenörlerimiz Nursel Düzdemir ve İsmail Burak Biçer’ e, bizden desteğini esirgemeyen Soma Belediyesine, Soma Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğüne ve Soma Linyit Spor Kulübüne teşekkür ederim’dedi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

error: Content is protected !!