beylikdüzü escortfatih escortacıbadem escortanadolu yakası escortaksaray escort

Soma Karaelmas Gazetesi

Oryantiring Seçmeleri yapıldı

Oryantiring Seçmeleri yapıldı
346 views
22 Ocak 2020 - 8:15

Oryantiring İl Birinciliği ve 14 Yaş Altı seçmeleri Soma SEAŞ Sosyal tesislerinde geçtiğimiz hafta sonu gerçekleşti.

Oryantiring İl Birinciliği ve 14 Yaş Altı seçmeleri SEAŞ Sosyal Tesislerinde gerçekleştirildi. Soma ve Akhisar’dan bir çok sporcunun katıldığı seçmelerde Soma Linyit Maden Spor Kulübü bir çok kategoride başarı gösterdi.
Soma İlçe Gençlik ve Spor Müdürlüğünden yapılan açıklamada ‘2. Kademe Oryantiring İl Birinciliği ve 14 Yaş Altı Seçmeleri İlçemizde SEAŞ Sosyal Tesislerinde gerçekleşti.
Kategorilerinde dereceye giren sporcular :
E-16 1.Feridun Benli – Soma Linyit Maden S. K, 2.Burak Yaman – Akhisar Sportif Havacılık S.K, 3.Özgür Öztürk – Soma Linyit Maden S.K
E-18 1.Bayram Can Çelikkaya – Soma Linyit Maden S.K, 2.Berkay Geven – Soma Linyit Maden S.K, 3.Şeref Volkan Aldemir – Soma Linyit Maden S.K
E-20 1.Doğukan Aldemir – Akhisar Sportif Havacılık S.K, 2.Murat Çam – Akhisar Sportif Havacılık S.K, 3.Emircan Cura – Akhisar Sportif Havacılık S.K
E-21 1.Mert Güler – Soma Linyit Maden S.KK-10
1.Leyla Başyiğit – Zeynep Gülin Öngör MTAL GSK
, 2.Dilara Taşkıran – Akhisar Sportif Havacılık S.K
, 3.Hale Taşkıran – Soma Linyit Maden S.K
K-16
1.Meltem Doğru – Zeynep Gülin Öngör MTAL GSK,
2.Berranur Duman – Soma Linyit Maden S.K
, 3.Merve Kaplan – Soma Linyit Maden S.K
K-18
1.Hatice İkiz – Soma Linyit Maden S.K
, 2.Sıla Saylık – Soma Linyit Maden S.K,
3.Zeliha Sıla Arslan – Soma Linyit Maden S.K
K-20
1.Ecem Gök – Soma Linyit Maden S.K,
2.Selin Esmeray – Zeynep Gülin Öngör MTAL GSK,
3.Mine Özkaya – Soma Linyit Maden S.K
K-21
1.Hamide Taşkıran – Soma Linyit Maden S.K,
E-10
1.Mustafa Said Dilek – Zeynep Gülin Öngör MTAL GSK,
2.Süleyman Erkek – Akhisar Sportif Havacılık S.K,
3.Orhan Alper Karadeniz – Akhisar Sportif Havacılık S.K
E-12
1.Umut Bozbay – Soma Linyit Maden S.K
, 2.Ahmet Baran Dümenli – Soma Linyit Maden S.K,
3.Muhammet Ali Koca – Soma Linyit Maden S.K
E-14 1.Ömer Faruk Demirtaş – Soma Linyit Maden S.K, 2.Berkay Kılıç – Soma Linyit Maden S.K, 3.Burak Efe Kuş – Soma Linyit Maden S.K
Katılım gösteren tüm sporculara teşekkür eder dereceye giren sporcuları tebrik ederiz.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.Soma kömürü fiyatları

error: Content is protected !!
yeni mp3ler