Soma Karaelmas Gazetesi

Onları Bir Tek Eczacılar Hatırladı

Onları Bir Tek Eczacılar Hatırladı
2.622 views
18 Mart 2014 - 7:10

Soma Sağlık Müdürlüğünü 14 Mart Tıp Bayramında hatırlayan olmadı. Kendilerini tek ziyaret eden 29. Bölge Manisa Eczacı Odası Soma İlçe Temsilciliği oldu.
29. Bölge Manisa Eczacı Odası Soma İlçe Temsilciliği tarafından Soma 1 Nolu Sağlık Ocağında bulunan İlçe Sağlık Müdürü Mustafa Babacan ziyaret edildi. Temsilcileri buruk karşılayan Babacan bir kaç faks dışında bizleri ziyaret eden tek sizlersiniz diyerek sitemde bulundu. Eczacılar Odası Soma İlçe Temsilciğini adına açıklama yapan Başkan Şule Doğan ’14 Mart Tıp Bayramı dolayısı ile ziyarette bulunacaktık. Ancak o gün toplantılarımız olduğu için ziyareti bugüne almak durumunda kaldık. Gecenizi gündüzünüze katıp bizim ve ailemiz için hayatını hiçe sayan siz değerli doktorlarımızın ve tüm çalışanlarınızın 14 Mart Tıp Bayramını kutluyorum’ dedi.
Biz tüm Sağlık çalışanları ile bir bütün halinde hareket ediyoruz. Sağlık Müdürlüğü ile Eczacılar Odası arasında oturmuş bir birliktelik var. Bu birlikteliğin devam etmesini ümit ediyoruz. Bu düşünceler ile Organ Bağışına tüm Somalı Eczacılar olarak destek olduğumuzu belirtmek isterim’ dedi.
Ziyarette Soma İlçe Temsilciliği adına Başkan Şule Doğan, Eczacılar Müzekka Gülcüler, Serap Derin Maviş ve Rıdvan Işık yer aldı.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

YASAL UYARI
Karaelmas Gazetesinin WEB sitesinde sunduğu görüntüler sadece inceleme ve taslak amaçlıdır.
  “KG” logolu görsellerin herhangi bir şekilde kullanılması yasal değildir ve kullanım aşamasında tarafınıza lisanslanması için Karaelmas Gazetesi’ne başvurmanız gerekmektedir. Aksi takdirde ceza uygulanır ve 5846 sayılı yasa uyarınca kanuni işlem yapılır.

GÜNLÜK HABER AKIŞI
Cemil Meriç’ten 2 ayrı gezi
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Fatma Aliye İstanbul’da
GÜNLÜK HABER AKIŞI
CHP’den Tes-İş ziyareti
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Soma’da kenevir yakalandı
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Eğitimler yapıldı
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Gençlik, Kampta buluştu
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Canlar’da Bayrak töreni

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

error: Content is protected !!