Soma Karaelmas Gazetesi

Okul Müdürlerinden Ergene’ye Ziyaret

Okul Müdürlerinden Ergene’ye Ziyaret
1.340 views
18 Nisan 2014 - 7:07

Soma’da bulunan tüm okul müdürleri Soma Belediye Başkanı Hasan Ergene’yi ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundular. Böyle kalabalık bir grupla ilk defa karşılaşan Ergene ise ziyaretin kendisini duygulandırdığını söyledi.
Okul Müdürleri adına konuşmayı yapan 13 Eylül Gama Ortaokulu Müdürü Mehmet Mandacı’ Somamızda eğitim seviyesi oldukça yukarılardadır. Bunda sizlerin yaptığı katkılarınız ve moral desteğiniz büyük. Okullarımıza Belediyemizin yaptığı katkılar aşikar, hem bu nedenle hem de tekrar Belediye Başkanlığı koltuğuna oturması sebebi ile hep birlikte ziyaret etmek istedik. Arkadaşlarım adına hayırlı olsun dileklerinde bulunuyor, bizlere yaptığınız katkıların artarak devam etmesini bekliyoruz.’dedi.
Okul Müdürlerini hep bir arada gören Belediye Başkanı Hasan Ergene ise ‘Seçimler bitti. Belediyemiz yeni bir yapılanma içine girdi. Personelimizin önemli bir kısmını büyükşehire devrettik. Belediye Başkanlığı ve diğer birimlerde hizmet çalışmalarımızı sürdürüyoruz. 6 ay boyunca da Büyükşehir belediyesinin sunduğu hizmetlerden de sorumluyuz. Büyükşehir belediyesini yapılandırmasını tamamlayana kadar bu devam edecek. Aksatmadan yürütmeye gayret ediyoruz. Önümüzdeki dönemde seçim kampanyamızda verdiğimiz sözler var. Bu sözlerimizi arkasındayız ve hazırlıklarımızı sürdürüyoruz. Soma’yı bir bütün olarak eşit düzeyde kalkınmasını sağlamak için program uygulayacağız. Eğitim bizim için birinci öncelik olmuştur. Belediyemizin hiçbir kaynağını eğitim camiasından kıskanmadık. Önümüzdeki dönemde de bu anlayışımız bu doğrultuda devam edecek. Yeni okullar kazandırmada ve mevcut okulların imkanlarının arttırılmasında yerine getirilecek her şeyde sizlerin hizmetindeyiz. Hizmet için göreve geldik. Bu konuda en büyük desteği sizlerden alıyoruz. Çocuklarımız sizlere emanet. Aileden alamadığı terbiyeyi sizler çocuklarımıza veriyorsunuz. Sizlerin bu işi severek yaptığınızı biliyoruz. Yanımızda yeriniz her zaman çok önemlidir. Manisa içinde Soma’yı hatırı sayılır bir yerlere getirdiğiniz ve en başarılı ilçe yaptığınız için ayrıca teşekkür ediyorum. Bugün buraya gelmeniz beni ayrıca duygulandırmıştır. Hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum’ dedi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

YASAL UYARI
Karaelmas Gazetesinin WEB sitesinde sunduğu görüntüler sadece inceleme ve taslak amaçlıdır.
“KG” logolu görsellerin herhangi bir şekilde kullanılması yasal değildir ve kullanım aşamasında tarafınıza lisanslanması için Karaelmas Gazetesi’ne başvurmanız gerekmektedir. Aksi takdirde ceza uygulanır ve 5846 sayılı yasa uyarınca kanuni işlem yapılır.

GÜNLÜK HABER AKIŞI
Cemil Meriç’ten 2 ayrı gezi
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Fatma Aliye İstanbul’da
GÜNLÜK HABER AKIŞI
CHP’den Tes-İş ziyareti
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Soma’da kenevir yakalandı
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Eğitimler yapıldı
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Gençlik, Kampta buluştu
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Canlar’da Bayrak töreni

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

error: Content is protected !!